Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
19.07.2019

Дата оновлення БД 18.07.2019

Петік Олександр Владиславович; Закарп. облдержадмін., заст. голови - кер. апарату (з 08.2015).
Н. 27.11.1963 (м.Київ); укр.; одружений; має 2 синів.
Осв.: Сиктивкарський держ. ун-т, економічний ф-т (1991), економіст, "Фінанси та кредит"; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка (1992), викладач філософії; Укр. академія державного управління при Президентові України (1997), маґістр державного управління; маґістр. робота "Особливості здійснення контролю за місцевим бюджетом на прикладі міста Києва"; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка (2002), юрист, "Правознавство".
1980-85 - студент філос. ф-ту, 02.-09.1982 - маляр відділу поточного ремонту, Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. 04.-09.1983 -  вихователь гуртожитку, ПТУ №29. 1985 - відрахований з університету і вилучений з комсомолу ("за незрелые политические высказывания и взгляды"). 09.1985-11.90 -  гірник шахти, відкатник, прохідник, машиніст піднімальних машин, слюсар 3 розряду нафтошахти №3, нафтошахтне управління "ЯРЕГАНЕФТЬ" об'єднання "Коминефть". 1985-90 - член страйкому об'єднання "Яреганефть". Співголова Ухтинського народного фронту. З 03.1990 - деп. ВР Республіки Комі. 11.1990-07.91 - гол. спеціаліст, комісія РМ Республіки Комі з питань економічних реформ. 08.1991-09.92 - помічник депутата ВР Російської Федерації. 08.1992-11.93 - директор, президент, ТОВ "Регіональне інформаційно-комерційне агентство "РИКА". 1993 - достроково склав повноваження депутата ВР Республіки Комі. 11.1993-08.95 - аспірант, Ін-т держави і права ім. Корецького НАНУ. З 1994 - деп. Київ. міськради, заст. голови бюджетної комісії. 08.1995-08.96 - зав. відділу НДІ соціально-економічних проблем м.Києва. 09.1996-09.97 - слухач Укр. академії державного управління при Президентові України. 03.1995-09.97 - гол. редактор Шевченківської районної газети "Київ Шевченківський" (за сумісництвом), 09.1997-04.98 - гол. редактор. З 03.1998 - деп. Київ. міськради, 2002-03 - голова постійної комісії з питань самоврядування та інформаційної політики. 10.1998-01.2001 - гол. консультант, секретаріат Комітету ВР України з питань правової політики. 01.2001-04.03 - радник Київського міського голови. 04.2003-07.06 - нач. Гол. управління з питань внутрішньої політики, Київ. міськдержадмін. 06.2007-11.07 - пров. соціолог відділу соціально-політичних процесів, Ін-т соціології НАНУ. 12.2007-10.12, 12.2012-03.14 - пом.-консультант нар. деп. України. 02.03.-16.09.2014 - голова, Кіровогр. облдержадмін. 04-08.2015 - голова, Сватівська райдержадмін.
Засл. юрист України (01.2005).
Контакти:


Роздрукувати довідку