Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
11.12.2018

Дата оновлення БД 10.12.2018

Бондик Валерій Анатолійович; кол. нар. деп. України;  чл. Вищої ради юстиції (03.2007-05.13).
Н. 01.04.1964 (м.Добропілля, Донец. обл.) в сім'ї шахтаря; дружина Дацько Ірина Олегівна (1969) - лікар-стоматолог КМАПО; дочка Олександра (1990).
Осв.: Донец. військово-політичне уч-ще інж. військ і військ зв'язку (1981-85); Нац. юрид. академія України ім. Ярослава Мудрого (1996), юрист.
Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від Партії реґіонів, N 130 в списку. На час виборів: 1-й заст. Міністра юстиції України, чл. ПР. Чл. фракції Партії реґіонів (з 11.2007), заст. голови Ком-ту з питань правосуддя (з 12.2007).
Нар. деп. України 5 склик 04.2006-03.07 від Партії реґіонів, N 101 в списку. На час виборів: помічник-консультант нар. деп. України, б/п. Голова підкомітету з питань формування суддівського корпусу Ком-ту з питань правосуддя (07.2006-03.07), чл. фракції Партії реґіонів (05.2006-03.07). Склав деп. повноваження 15.03.2007.
08.1981-07.85 - курсант, Донец. військово-політичне уч-ще інж. військ і військ зв'язку. 09.1985-08.86 - заст. ком. роти з політчастини, в/ч 77047 Туркменістан. 08.1986-08.90 - заст. ком. в/ч пп 14051 з політчастини, Угорщина. 10.1990-09.91 - інструктор, політорганізатор ідеологічного відділу, Донец. МК КПУ. 09.-12.1991 - юрисконсульт, Донец. залізниця. 02.-07.1992 - юрисконсульт, брокер. фірма "Варіант", м.Донецьк. 08.1992-08.94 - юрист, викон. директор, заст. ґен. директора, ТОВ "Юридична фірма "ІНЮР", м.Донецьк. 05.1994-07.95 - юрист, Держ. податкова інспекція Калінінського р-ну м.Донецька. 07.1995-04.96 - стажер прокурора відділу, прокуратура Донец. обл. 04.1996-10.98 - нач. юрид. відділу, кондитер. фабрика "АВК", м.Донецьк. З 10.1998 - адвокат, арбітражний кер., Науково-метод. центр позакризового управління, санації та банкрутства, м.Донецьк. З 09.1999 - викладач (за сумісн.), Донец. держ. академія управління. 17.02.2004-08.12.2004 - член Центральної виборчої комісії. 2004-05 - помічник-консультант народного депутата України. 02.-11.2007 - 1-й заст. Міністра, Мін-во юстиції України. Деп. Донец. облради (1998-2006).
Медаль "70 років ЗС СРСР" (02.1987). Засл. юрист України (12.2009). Держ. службовець 1-го ранґу (04.2004).


Роздрукувати довідку