Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
12.12.2018

Дата оновлення БД 11.12.2018

Акімова Ірина Михайлівна, к.ек.н. (1986), доц. (1994); чл. Ради НБУ (04.2010-10.16).

Н. 26.04.1960 (м.Харків).

Осв.: Харків. держ. ун-т, ек. ф-т (1982).

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-03.10 від Партії реґіонів, N 63 в списку. На час виборів: ґенеральний директор аналітичного центру "Бюро економічних та соціальних технологій" (м.Київ), б/п. Чл. фракції Партії реґіонів (з 11.2007), заст. голови Ком-ту з питань економічної політики (з 12.2007). Склала деп. повноваження 12.03.2010.

09.1977-06.82 - студентка, Харків. держ. ун-т ім. О.М.Горького. 08.-11.1982 - асистент, 12.1982-12.85 - аспірантка, 12.1985-01.97 - асистент, ст. викладач, доц., Харків. політех. ін-т. (Харків. держ. політех. ун-т). 02.1997-05.99 - н.п., Центр ек. досліджень країн Центр. та Східної Европи, м.Варшава. 09.1999-02.2006 - доц., Нац. тех. ун-т "Харківський політехнічний інститут". 01.2000-10.04 - директор, Ін-т економічних досліджень та політичних консультацій, м.Київ. 02.2001-08.02 - дослідник ек. ф-ту (стипендіат Фонду Александра фон Гумбольдта), Маґдебурзький ун-т. 11.2004-02.06 - директор, аналітичний центр ПРООН "Блакитна стрічка", м.Київ. 03.2006-10.07 - ґен. директор, ТОВ "Аналітичний центр "Бюро економічних та соціальних технологій", м.Київ. 02.2010-01.14 - 1-й заст. Глави, Адмін. Президента України. Адмін. Президента України, радник Президента України (01.-02.2014); Пред. Президента України в КМ України (03.2010-02.14); Чл. Партії реґіонів (10.2007-04.14).

Держ. службовець 2-го ранґу (06.2010), 1-го ранґу (07.2012). Володіє англ. мовою.



Роздрукувати довідку