Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
24.04.2019

Дата оновлення БД 23.04.2019

Тригубенко Сергій Миколайович; ВР України, чл. фракції Партії "Блок Петра Порошенка" (з 11.2014), голова підкомітету з питань державної політики у сфері поводження з відходами Ком-ту з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (з 12.2014).

Н. 06.03.1972 (смт Кегичівка, Харків. обл.).

Осв.: Слов'янський держ. пед. ін-т (1994), учитель праці, методист з профорієнтації; Міжнар. ін-т управління, бізнесу та права (1995), "Бухгалтерський облік і аудит"; Нац. юрид. академія України ім. Ярослава Мудрого (2001), юрист.

Нар. деп. України 8 склик. з 12.2014 від Партії "Блок Петра Порошенка", N 46 в списку. На час виборів: тимчасово не працював, чл. Партії "Блок Петра Порошенка".

09.1993-08.94 - зав. госп. частини, Бесарабська СШ Кегичівського р-ну. 08.1994-10.95 - учитель трудового навчання. 08.1996-02.97 - юрид. консультант, агрофірма "Лозівська" Кегичівського р-ну. 05.1997-08.2005 - оперуповноважений відділу податкової міліції, Кегичівсько-Сахновщанська міжрайонна інспекція; оперуповноважений, Красноградський міжрайонний відділ податкової міліції; в.о. начальника відділу податкової міліції, начальник територ. відділу податкової міліції, Кегичівська міжрайонна інспекція; начальник відділу податкової міліції, Красноградська міжрайонна інспекція; начальник, Кегичівська міжрайонна інспекція; начальник, Красноградська міжрайонна інспекція; начальник, Держ. податкова інспекція в Дзержинському р-ні м.Харкова; заст. голови, Держ. податкова адмін. в Харків. обл. 11.2005-03.07 - заст. голови правл., НАК "Надра України". 05.2007-02.08 - заст. начальника, КП "Київський метрополітен". 02.2008-03.10 - заст. Міністра, Мін-во охорони навколишнього природного середовища України.03.-12.2010 - заст. Міністра, Мін-во аграрної політики України,. 12.2010-04.11 - заст. Міністра, Мін-во аграрної політики та продовольства України. 29.11.2011-24.05.12 - Голова, Держ. інспекція с. г. України.

Держ. службовець 5-го ранґу (03.2008), 4-го ранґу (09.2010), 3-го ранґу (03.2012). Засл. юрист України (01.2010).

Контакти:


Роздрукувати довідку