Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
19.07.2019

Дата оновлення БД 18.07.2019

Березовський Володимир Петрович; кол. голова Запоріз. облради.
Н. 08.05.1950 (с.Велика Білозерка, Великобілозерський р-н, Запоріз. обл.); укр.; батько Петро Григорович (1913-1998); мати Любов Демидівна (1915-1995); дружина Людмила Яківна (1949) - заст. гол. лікаря Запоріз. обл. клінічної лікарні; син Сергій (1972) - директор ТОВ "Дніпротранс"; син Дмитро (1978) - співробітник СБУ в Запоріз. обл.
Осв.: Запоріз. машинобуд. ін-т (1967-72), інж.-конструктор, технолог радіоапаратури, "Конструювання та виробництво радіоапаратури"; ВПШ при ЦК КПУ (1986-89), "Партійне та радянське будівництво".
10.1972-05.77 - інж.-конструктор, реґулювальник, ст. майстер, Електромашинобуд. з-д "Іскра", м.Запоріжжя. 05.1977-12.79 - інстр. оргвідділу, Шевченківський РК КПУ м.Запоріжжя. 12.1979-12.81 - інстр. оргвідділу, Запоріз. МК КПУ. 12.1981-05.90 - інстр., відповідальний організатор відділу орг.-партійної і кадрової роботи, Запоріз. ОК КПУ. 05.-11.1990 - пом. заступника голови, 11.1990-01.91 - пом. голови, 01.1991-04.92 - консультант заст. голови, 04.1992-08.93 - пом. голови, 08.1993-09.95 - кер. секретаріату, Запоріз. облрада нар. деп. 09.1995-04.98 - заст. голови з питань орг.-кадр. політики, кер. секретаріату, Запоріз. облдержадмін. З 17.04.1998 - голова, Запоріз. облради. 29.07.2003-17.01.05 - голова, Запоріз. облдержадмін. 17.04.1998-07.06.2006 - голова, Запоріз. облрада. Потім - ґен. директор, ДП "Запорізький реґіональний державний центр стандартизації, метрології та сертифікації". Був чл. Політради НП, чл. Партії реґіонів. Деп. Запоріз. облради (2010-15). Держ. службовець 1-го ранґу (02.1999).
Орден "За заслуги" III ст. (12.2001). Почесна грамота КМ України (02.2004).
Захопл.: живопис, музика.
Контакти:


Роздрукувати довідку