Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
12.12.2018

Дата оновлення БД 11.12.2018

Богатирьова Раїса Василівна, д.мед.н., проф.; Міністр охорони здоров'я України (24.12.2012-27.02.14).
Н. 06.01.1953 (м.Бакал, Сактинський р-н, Челябінська обл., Росія); батько Лактіонов Василь Петрович (1912-1985); мати Ганна Марківна (1918); чоловік Ігор Олександрович (1954) - інженер; сини Ігор (1977), Олександр (1977).
Осв.: Харків. мед. ін-т (1977), лікар; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка, юрид. ф-т (1991-97), юрист; канд. дис. "Оптимальна система масового ультразвукового скринінґу ваґітних" (Харків. держ. мед. ун-т, 1996); док. дис. "Роль природженої та спадкової патології у репродуктивних втратах сім'ї" (Харків. держ. мед. ун-т, 2000).
Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-05.08 від Партії реґіонів, N 2 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ПР. Уповноваж. пред. фракції Партії реґіонів (з 11.2007), заст. голови фракції Партії реґіонів (з 12.2007), чл. Ком-ту з питань фінансів і банк. діяльності (з 12.2007). Склала деп. повноваження 23.05.2008.
Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-11.07 від Партії реґіонів, N 6 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ПР. Чл. Ком-ту з питань бюджету (07.2006-02.07), чл. Ком-ту з питань бюджету (з 07.2006), заст. голови фракції Партії реґіонів (з 05.2006).
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06, виб. окр. N 41, Донец. обл., висун. Вибор. блоком політичних партій "За єдину Україну!". За 49.90%, 25 суперн. На час виборів: нар. деп. України, член Партії реґіонів. Чл. фракції "Єдина Україна" (05.-06.2002), уповноваж. пред. фракції "Реґіони України" (06.2002-09.05), уповноваж. пред. фракції Партії реґіонів "Реґіони України" (з 09.2005), чл. Ком-ту з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства (з 06.2002), голова підком-ту з питань законодавчого забезпечення мед. допомоги, здійснення лікувальної діяльності, мед. освіти і науки.
Нар. деп. України 3 склик. 06.2000-04.02, виб. окр. N 41, Донец. обл.
На час виборів: наук. консультант Президента України. Позафр. (07.2000-03.01), чл. ґрупи "Реґіони України" (03.-11.2001), чл. фракції "Реґіони України" (з 11.2001).
Нар. деп. України 12(1) склик. з 03.1990 (2-й тур) до 04.1994, Краматорський виб. окр. N 127, Донец. обл. Чл. Комісії з питань здоров'я людини.
12.1970-04.71 - швачка, Краматорська фабрика. 1971-77 - студентка, Луган. мед. ін-т; студентка, Харків. мед. ін-т. 1977-79 - лікар-інтерн, лікарня N 2 м.Горлівки. 1979-80 - лікар-акушер-гінеколог, Краматорська медична санітарна частина. З 1980 - лікар, 1981-85 - голова профкому, 1985-90 - заст. гол. лікаря з питань організації допомоги дітям і матерям, Краматорська центральна міська лікарня. 1991-94 - нар. деп. України. 04.1994-06.98 - заст. Міністра, 06.1998-01.99 - 1-й заст. Міністра, 27.01.1999-12.01.2000 - Міністр охорони здоров'я України. 04.-07.2000 - наук. консультант Президента України. 24.12.2007-14.02.12 - Секретар, Рада нац. безпеки і оборони України. 14.02.-24.12.2012 - Віце-прем'єр-міністр України - Міністр охорони здоров'я України.
Була секр. наглядової ради Нац. фонду соц. захисту матерів і дітей "Україна - дітям" (з 09.1997). Довірена особа канд. на посаду Президента України В.Януковича (2004-05). Почес. президент Тендерної палати України (08.2006-07.07). Була чл. Політради Партії реґіонів (до 09.2008).
Лавреат Держ. премії України в галузі науки і техніки (1999). Засл. лікар України (03.2001). Орден княгині Ольги III ст. (08.2002). Орден Ярослава Мудрого V ст. (08.2009). Почесна грамота КМ України (01.2003).
Контакти:


Роздрукувати довідку