Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
24.09.2019

Дата оновлення БД 23.09.2019

Кривенко Віктор Миколайович; ВР України, заст. голови Ком-ту з питань бюджету (з 12.2014), чл. фракції Партії "Блок Петра Порошенка" (з 03.2016).

Н. 09.01.1982 (м.Дніпродзержинськ, Дніпроп. обл.); батько Микола Васильович (1961); мати Світлана Іванівна (1963); дружина Олена Василівна (1985); дочки Дарина (2007) і Ярина (2010).

Осв.: Дніпроп. держ. ун-т, фінансово-кредитний ф-т (1998-2003), "Фінанси"; Харків. юрид. академія ім. Ярослава Мудрого (2008), "Правознавство"; Нац. академії держ. управління при Президентові України, ф-т вищих керівних кадрів (2008-11).

Нар. деп. України 8 склик. з 11.2014 від ПП "Об'єднання "Самопоміч", N 5 в списку. На час виборів: викладач катедри менеджменту та економіки Нац. ун-ту фізичного виховання і спорту, б/п. Чл. фракції ПП "Об'єднання "Самопоміч" (11.2014-09.15).

03.2006 кандидат в нар. деп. України від Партії "Віче", N 12 в списку. На час виборів: заступник ґенерального директора з розвитку та інновацій ДП "Виробниче об'єднання "Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова".

01.2001-02.04 - помічник з економічних питань директора, Укр. ін-т проєктування металургійних заводів. 03.2004-03.05 - помічник ґенерального директора з енергетики, з 03.2005 - заст. ґенерального директора з розвитку та інновацій, ДП "ВО машинобудівний завод ім. О.М. Макарова". 02.2009-03.10 - заст. ґен. директора, Національне космічне аґентство України. 03.2011-01.12 - радник ґенерального директора, ДП "Укрспецекспорт". 02.2012-01.13 - радник ґенерального директора, Держ. концерн "Укроборонпром". З 11.2012 - викладач (за сумісн.), з 04.2013 - викладач катедри менеджменту і економіки, Нац. ун-ту фізичного виховання і спорту. Радник Міністра економічного розвитку і торгівлі України (06.2012-01.13), радник Віце-прем’єр-міністра з питань розвитку індустріальних парків (03.2013-02.14), радник Міністра фінансів України (03-12.2014). З 06.2012 - керівник національних проєктів "Технополіс", з 04.2014 - "Індустріальні парки України".

Держ. службовець 5-го ранґу (04.2009).

Контакти:


Роздрукувати довідку