Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
26.08.2019

Дата оновлення БД 24.08.2019

Бондаренко Олена Федорівна; кол. нар. деп. України.

Н. 13.02.1955 (м.Тайшет, Іркутська обл., Росія; концтабір для політв'язнів); укр.; батько Варконі Ференц (Федір Петрович) (1920-1988) - лікар-хірург; мати Бондаренко Ольга Олександрівна (1926) - інж., пенс.; чоловік Басілія Дмитро Олегович (1948) - лікар; дочка Кувшинчикова Ольга Сергіївна (1990).

Осв.: Київ. ун-т ім. Т.Шевченка, ф-т журналістики (1988-94), юрид. ф-т (1997-2000).

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від Блоку Ю.Тимошенко, N 89 в списку. На час виборів: тимчасово не працювала, член ВО "Батьківщина". Чл. фракції "Блок Юлії Тимошенко" (з 11.2007), чл. Ком-ту з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин (з 12.2007), голова підкомітету з міжнародно-правових питань та ґендерної політики (з 01.2008).

Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку Ю.Тимошенко, N 89 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ВО "Батьківщина". Голова підкомітету з питань гендерної політики Ком-ту з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин (з 07.2006), чл. фракції "Блоку Юлії Тимошенко" (з 05.2006). Склала деп. повноваження 12.06.2007.

Нар. деп. України 4 склик. 01.2005-04.06 від блоку В.Ющенка "Наша Україна", N 74 в списку. На час виборів: нар. деп. України, член ПРП. Чл. фракції "Наша Україна" (01.-10.2005), чл. фракції Блоку Ю.Тимошенко (з 10.2005), чл. Ком-ту з питань свободи слова та інформації (з 04.2005).

Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-04.2002 від НРУ, N 13 в списку. На час виборів: заст. гол. НРУ, гол. ред. газети "Час-Time". Чл. фракції НРУ (05.1998-02.99), уповноваж. представник фракції НРУ (першої) (03.1999-05.2001; з 04.2000 - фракція НРУ), уповноваж. пред. фракції ПРП "Реформи-Конґрес" (з 05.2001); чл. Ком-ту з питань реґламенту, деп. етики та організації роботи ВР України (з 07.1998). 08.1979-06.83 - бухгалтер, Луган. організація Сп. письменників України. 02.1984-08.86 - референт, Луган. орг. т-ва "Знання". 09.1986-05.93 - диктор радіо, Луган. швейне об'єднання "Стиль"; кор. газети "Патріот Батьківщини". 12.1989-10.91 - заст. голови, 10.1991-06.93 - голова, Луган. крайова орг. Руху. 06.1993-04.94 - кер. відділу політичного аналізу, секретаріат НРУ; 04.1994-97 - заст. голови НРУ - кер. упр. з ідеології, пропаґанди і аґітації НРУ. 01.1997-05.98 - гол. ред., газета "Час/Tіme". Заст. голови НРУ (04.1994-05.2001), чл. Політради НРУ (03.1999-05.2001). Чл. ПРП (з 05.2001), голова Київ. обл. орг. ПРП. Голова Київ. обл. орг. НСНУ (05.-09.2005); член Ради НСНУ (07.-09.2005), чл. ВО "Батьківщина". Довірена особа канд. на пост Президента України В.Ющенка в ТВО N 97 (2004-05). Координатор Асоціації реґіональної демократичної преси України (з 04.1995); голова Всеукр. громад. орг. "Жінки за реформи". Член НСПУ (з 1992).

Орден "За заслуги" III ст. (08.2000).

Автор збірки поезій "Молодість віку" (1980). Твори друк. болгар., пол., білорус., рос. мовами. Володіє польс. мовою. Захопл.: поезія, музика.



Роздрукувати довідку