Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.01.2019

Дата оновлення БД 19.01.2019

Лукаш Олена Леонідівна; Міністр юстиції України (04.07.2013-27.02.14); заст. голови Партії реґіонів (з 04.2008).

Н. 12.11.1976 (м.Рибниця, Молдова); мати Любов Василівна (1948) - пенс.; заміжня; має 2 дітей.

Осв.: Академія праці та соціальних відносин ФПУ (2000), "Правознавство", юрист.

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-03.10 від Партії реґіонів, N 27 в списку. На час виборів: 1-й заступник Міністра КМ України - нач. Упр. правового забезпечення, чл. ПР. Чл. фракції Партії реґіонів (з 11.2007), секретар Ком-ту з питань правової політики (з 12.2007). Склала деп. повноваження 12.03.2010.

Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-01.07 від Партії реґіонів, N 26 в списку. На час виборів: адвокат, б/п. Голова підкомітету з питань судоустрою та статусу суддів Ком-ту з питань правосуддя (07.2006-01.07), чл. фракції Партії реґіонів (05.2006-01.07). Склала деп. повноваження 11.01.2007.

05.2000-08.01 - юрист, 09.2001-12.03 - директор, ТОВ "Аґентство "Іменем Закону". 03.2004-06.05 - ст. викладач, Укр. акад. зовнішньої торгівлі. 06.2005-11.05 - юрист, ТОВ "Юридична аґентство "Лібера". З 04.2001 - свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю. 11.2006-11.07 - 1-й заступник Міністра КМ України - нач. Упр. правового забезпечення, Секретаріат КМ України. 03.2010-04.11 - 1-й заст. Глави - Представник Президента України в Конституційному Суді України, 04.2011-12.12 - радник Президента України - Пред. Президента України у Конституційному Суді України, Адмін. Президента України. 24.12.2102-04.07.13 - Міністр КМ України. 11.-12.2004 - учасник розгляду в Верховному Суді України скарги про визнання недійсними результатів виборів Президента України (представляла інтереси В.Януковича); чл. правління ВМГО "Союз молоді реґіонів України" (з 06.2005). Голова Комісії при Президентові України з питань громадянства (08.2010-01.13). ППредставник Президента України у Конституційному Суді України (12.2012-03.14).

Держ. службовець 3-го ранґу (02.2007), 2-го ранґу (06.2010). Засл. юрист України (10.2010).

Контакти:


Роздрукувати довідку