Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.11.2018

Дата оновлення БД 19.11.2018

Мітрошкін Ігор Олександрович; кол. нар. деп. України.
Н. 12.06.1950 (м.Старий Крим, Крим. обл.); дружина Людмила Олександрівна (1949) - пенс.; дочка Ольга (1974).
Осв.: Миколаїв. кораблебуд. ін-т (19767-74), інж.-кораблебудівник, "Суднобудування та ремонт".
09.2007 канд. в нар. деп. України від Партії реґіонів, N 259 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ПР.
Нар. деп. України 5 склик. 09.2006-11.07 від Партії реґіонів, N 195 в списку. На час виборів: віце-президент акціонерного комерційного банку "Імексбанк", чл. ПР. Чл. Ком-ту з питань правової політики (09.-11.2006), чл. Ком-ту з питань нац. безпеки і оборони, чл. фракції Партії реґіонів (з 09.2006).
04.1974-07.75 - інженер, 07.1975-08.76 - ст. інженер відділу стандартизації та загальної техніки, Одес. міжобласна лабораторія держ. нагляду за стандартами та вимірювальною технікою. 08.1976-04.2000 - служба в органах держ. безпеки. 03.2000-06.05 - 1-й заст. голови правл., 06.2005-06 - віце-президент АКБ "Імексбанк". 04.2002-06 - віце-президент ЗАТ "Футбольний клуб "Чорноморець".


Роздрукувати довідку