Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
17.07.2018

Дата оновлення БД 16.07.2018

Нефьодов Олександр Степанович; Надзв. і Повн. Посол України в Киргизькій Республіці (25.01.-19.03.2014, указ скасовано).
Н. 18.10.1959 (м.Запоріжжя); батько Степан Степанович (1929-2007); мати Ніна Василівна (1938-1993); дружина Валентина Вікторівна (1960) - нач. упр. з соц. питань ВАТ "Укрграфіт"; сини Артем (1982) і Степан (1986).
Осв.: Запоріз. індустр. ін-т (1982), інж.-металург, "Металургія кольорових металів".
09.1977-06.82 - студент, Запоріз. індустр. ін-т. 08.-10.1982 - інж.-технолог виробництва N 2, Дніпровський електродний з-д, м.Запоріжжя. 10.1982-06.84 - служба в армії, Одес. ВОкр. 06.1984-01.85 - завантажувач-розвантажувач печей, 01.1985-03.88 - нач. бюра з підготовки виробництва, 03.1988-04.91 - інженер 1-ї категорії бюра з підготовки виробництва виробничого відділу, Дніпровський електродний з-д. 04.1991-01.92 - заст. директора з комерц. питань, НВП "Електропромавтоматика", м.Запоріжжя. 01.1992-06.94 - комерц. директор, підприємство "Арненік", м.Запоріжжя. 07.1994-01.99 - комерц. директор, підприємство "Волжанка", м.Уренґой Ямало-Ненецького автоном. округу. 01.-03.1999 - віце-президент, спортклуб "Графіт", м.Запоріжжя. 03.1999-06.2000 - ґен. директор, ТОВ "Спортивний клуб "Графіт", м.Запоріжжя. 06.2000-06.06 - директор, ТОВ "Біант", м.Запоріжжя. 07.06.2006-31.03.10 - голова, Запоріз. облрада. З 04.2010 - кер. Гол. контрольного управління, 06.2011-01.14 - радник, Адмін. Президента України. Чл. Партії реґіонів (з 04.2001), чл. Політради Партії реґіонів, заст. голови Запоріз. обл. орг. Партії реґіонів.
Держ. службовець 1-го ранґу (06.2011).
Захопл.: відпочинок за містом, риболовля, колекціонування.
Контакти:


Роздрукувати довідку