Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
11.12.2018

Дата оновлення БД 10.12.2018

Ващук Катерина Тимофіївна, почес. чл. НУААН (Відд. зоотехнії, 03.2001); кол. нар. деп. України; заст. голови НП (з 02.2005), голова Волин. обл. орг. НП; голова Всеукр. спілки "Громадський парламент жінок України" (з 07.2002); чл. Президії УААН (з 03.2001).
Н. 20.01.1947 (с.Вербень, Млинівський р-н, Рівн. обл.); укр.; батько Сапіжук Тимофій Филимонович (1918-1982) і мати Ганна Данилівна (1922-1982) - колгоспники; чоловік Ващук Віктор Іванович (1944) - фельдшер Берестечківської райлікарні N 2; син Віктор (1966) - інженер агрофірми "Колос" Горохівського р-ну; дочка Тетяна (1968) - лікар.
Осв.: Горохівський с.-г. технікум (1961-66), агроном; Луцьк. держ. пед. ін-т (1969-74), вчит. історії; Львів. держ. аграрний ун-т (1998-2001), економіст.
Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14 від Партії реґіонів, N 45 в списку. На час виборів: нар. деп. Україна, б/п. Чл. фракції Партії реґіонів (12.2012-02.14), чл. групи "Суверенна европейська Україна" (з 02.2014), чл. Ком-ту з питань податкової та митної політики (з 12.2012).
Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від Блоку Литвина, N 21 в списку, заст. голови НП. Секретар Ком-ту з питань податкової та митної політики (12.2007-03.11), секретар Ком-ту з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики (з 03.2011), чл. фракції "Блок Литвина" (з 11.2007).
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06 від блоку "За єдину Україну!", N 3 в списку. На час виборів: нар. деп. України, член АПУ. Чл. фракції "Єдина Україна" (05.-06.2002). Уповноваж. пред. фракції "Аграрники України" (06.-10.2002), кер. фракції АПУ (10.2002-06.04), уповноваж. пред. фракції НАПУ (06.2004-03.05), уповноваж. пред. фракції НП (з 03.2005), голова підкомітету з питань фіскального реґулювання окремих галузей економіки, вільних ек. зон та інвестиційних режимів Комітету з питань фінансів і банківської діяльності (з 06.2002).
Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-04.2002, виб. окр. N 20, Волин. обл. На час виборів: нар. деп. України, чл. АПУ. Заст. голови Ком-ту з питань аграрної політики та земельних відносин (07.1998-02.2000). Чл. ґрупи "Незалежні" (07.1998-02.99), уповноваж. представник ґрупи "Відродження реґіонів" (02.1999-04.2001), уповноваж. представник фракції Партії "Демократичний союз" (04.-07.2001). Голова Ком-ту з питань аграрної політики та земельних відносин (з 02.2000).
Нар. деп. України 2 склик. з 04.1994 (2-й тур) до 04.1998, Горохівський виб. окр. N 69, Волин. обл. Чл. Ком-ту у закордонних справах і зв'язках з СНД. Чл. фракції АПУ.
11.1965-10.68 - 2-й секретар, Горохівський РК ЛКСМУ. 10.1968-08.75 - відповідальний секр., Горохівська р-на орг. Т-ва "Знання". 08.1975-08.77 - зав. кабінету політ. освіти, Горохівський РК КПУ. 08.1977-03.79 - секретар парткому - заст. голови, колгосп ім. Леніна Горохівського р-ну. 03.1979-05.94 - голова, колгосп ім. ХХV з'їзду КПРС (з 1990 - агрофірма "Колос") Горохівського р-ну. Чл. АПУ (НАПУ, НП) (з 12.1996), голова Аграрної партії України (03.1997-05.99), 1-й заст. голови АПУ (з 05.1999).
Нагороджена багатьма держ. нагородами. Засл. працівник с.-г. України (1993). Ордени "За заслуги" III (03.1996), II (11.2000), I ст. (01.2002). Почесна грамота КМ України (01.2005).
Захопл.: історія, філософія, література, музика.


Роздрукувати довідку