Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
23.08.2019

Дата оновлення БД 22.08.2019

Олійник Ігор Мирославович; Івано-Фр. облрада, голова Пост. комісії з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, комунікацій, дорожнього та житлово-комунального госп.
Н. 01.04.1955 (смт Козова, Терноп. обл.); укр.; батько Мирослав Андрійович і мати Теофілія Володимирівна - колгоспники; дружина Ірина Теофілівна - банк. працівник; син Мирослав - юрист; дочка Олександра - лікар.
Осв.: Львів. політех. ін-т (1978), інж.-будівельник, "Пром. і цивільне будівництво".
10.1972-05.73 - різнороб, учень слюсаря-монтажника, Козівське р-не об'єднання "Сільгосптехніка". 09.1973-10.78 - студент, Львів. політех. ін-т. 10.1978-09.79 - майстер БУ "Житлобуд-2", трест "Прикарпатбуд", м.Івано-Франківськ. 09.1979-09.81 - служба в армії. 10.1981-10.82 - буд. майстер, 10.1982-06.83 - виконроб, 06.1983-01.86 - гол. інженер, БУ "Житлобуд", трест "Прикарпатбуд". 01.1986-01.96 - начальник, БУ "Житлобуд", м.Івано-Франківськ. 01.1996-05.2005 - директор, 05.2005-05.06 - голова правл., ВАТ "Житлобуд", м.Івано-Франківськ. 11.05.2006-25.11.10 - голова, Івано-Фр. облрада. Деп. Івано-Фр. міськради (1978-90, 1994-98), Івано-Фр. облради (з 1998). Пред. України в Палаті реґіонів Конґресу місцевих і реґіональних влад Ради Европи на 2006-2007 роки (з 05.2006).
Засл. будівельник України (1998). Орден "За заслуги" III ст. (08.2005). Орден Данила Галицького (06.2008).
Захопл.: книги.
Контакти:


Роздрукувати довідку