Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
11.12.2018

Дата оновлення БД 10.12.2018

Гладій Михайло Васильович, д.ек.н., акад. УААН (Відд. аграрної економіки та земельних відносин, економіка с. г. та АПК, 12.2002); чл. Президії УААН; Південно-західна реґіональна служба держав­ного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні України і транспорті, начальник (з 2009); гол.н.п. відділу ціноутворення та кон'юнктури ННЦ «Інститут аграрної економіки» НААН (з 2007).
Н. 06.11.1952 (с.Стрілків, Стрийський p-н, Львів. обл.); укр.; одружений; має сина і дочку.
Осв.: Омський ветеринарний ін-т (1970-75); канд. дис. "Соціально-економічні та організаційні особливості реформування колективних сільськогосподарських підприємств (на прикладі Львівської області) (у вигляді наук. доповіді, Ін-т реґіон. досліджень НАНУ); док. дис. "Використання виробничо-ресурсного потенціалу аграрного сектора економіки України (питання теорії, методології і практики) (Ін-т аграрної економіки УААН, 1998).
Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-11.07 від Блоку Ю.Тимошенко, N 85 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ВО "Батьківщина". Голова Ком-ту з питань аграрної політики та земельних відносин (з 07.2006), чл. фракції "Блоку Юлії Тимошенко" (з 05.2006).
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06 від блоку "За єдину Україну!", N 9 в списку. На час виборів: голова Львівської облдержадмін., член АПУ. Уповноваж. пред. фракції "Єдина Україна" (05.-06.2002), чл. фракції "Аграрники України" (06.-10.2002), уповноваж. пред. фракції АПУ (10.2002-06.04), кер. фракції НАПУ (06.-12.2004), уповноваж. пред. фракції НАПУ (12.2004-03.05), позафр. (01.-04.03.2005), чл. фракції Блоку Ю.Тимошенко (з 03.2005), заст. голови Ком-ту з питань аграрної політики та земельних відносин (з 06.2002), чл. Пост. делеґації ВР України в ПАРЕ (з 06.2002).
1975-78 - гол. ветлікар, Венгеровський радгосп Новосибірської обл. 1978-79 - гол. ветлікар, колгосп ім. Кірова Стрийського р-ну. 1979-81 - нач. рибцеху "Стрий"; директор зонального риборозплідника "Стрий" Львів. облрибкомбінату. 1981-85 - голова правл., колгосп ім. Леніна Стрийського р-ну Львів. обл. 1985-87 - директор, радгосп-комбінат "Стрийський" Стрийського р-ну. 1988-90 - ґен. директор, АПК "Стрий" Стрийського р-ну. 1990-91 - голова, 1991-92 - 1-й заст. голови, виконком Стрийської райради нар. деп. 1992-94 - заст. голови, Львів. облдержадмін. 1994-95 - заст. голови, 1-й заст. голови, Львів. облрада. 12.1995-07.96 - заст. голови з питань приватизації, торгівлі та побут. обслуговування, Львів. облдержадмін. 07.1996-02.97 - зав. відділу з питань агропром. комплексу і продовольства, КМ України. 02.1997-01.99 - голова, Львів. облдержадмін. 14.01.1999-10.01.2000 - Віце-прем'єр-міністр України з питань АПК. 19.07.1999-10.01.2000 - Міністр агропром. комплексу України. 10.01.2000-26.03.2001 - Віце-прем'єр-міністр України; Голова Урядового ком-ту з реформування аграрного сектору та з питань екології (2000-01). 26.03.2001-26.04.02 - голова, Львів. облдержадмін. Голова Комісії з питань аграрної політики при Президентові України (02.1999-07.2001). Голова АПУ (05.1999-10.2003), заст. голови (10.2003-02.05). Чл. ВО "Батьківщина" (03.2005-07).
Орден "За заслуги" III (10.1998), II ст. (11.2001). Орден Св. рівноапостольного князя Володимира Великого II ст. (01.1999, УПЦ КП). Почесна грамота КМ України (11.2002). Почесна грамота ВР України (2003).
Контакти:


Роздрукувати довідку