Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
14.11.2018

Дата оновлення БД 12.11.2018

Горбулін Володимир Павлович, д.тех.н. (1994), проф. (1995), акад. НАНУ (Відд. інформатики, інформ. технології та стратегічна безпека, 12.1997); Нац. ін-т стратегічних досліджень, директор (04.2015-07.18), позашт. радник Президента України (з 04.2015); віце-президент НАНУ (з 04.2015).
Н. 17.01.1939 (м.Запоріжжя); укр.; дружина Толкунова Валентина Сергіївна (1946) - інж.-конструктор.
Осв.: Дніпроп. держ. ун-т, фіз.-тех. ф-т (1962), інж.-механік, "Літальні апарати".
09.1957-06.62 - студент, Дніпроп. держ. ун-т. 08.1962-10.66 - інженер підприємства п/с 186, м.Дніпропетровськ. 10.1966-04.73 - інженер, старший інженер, 04.1973-12.76 - заступник секретаря парткому, КБ "Південне", м.Дніпропетровськ. (Учасник розробки стратегічних ракетних систем і космічних апаратів серії "Космос"). 12.1976-11.90 - інструктор, завідувач сектору відділу оборонної промисловості, ЦК КПУ. 11.1990-03.92 - зав. підвідділу оборонного комплексу, зв'язку і машинобудування, Секретаріяат КМ України. 09.03.1992-12.08.94 - ґен. директор, Нац. космічне аґентство України. Брав участь в організації і координації робіт з усіх програм створення ракетно-космічної галузі та авіаційної техніки в Україні. 1992-94 - керівник розробки, учасник створення і втілення першої Нац. космічної програми України. 05.08.1994-17.10.1994 - секретар Ради нац. безпеки при Президентові України. 17.10.1994-30.08.96 - Секретар Ради нац. безпеки України при Президентові України - радник Президента України з питань нац. безпеки. 30.08.1996-10.11.99 - Секретар, Рада нац. безпеки і оборони України. Учасник розробки Концепції нац. безпеки і оборони України. 11.1999-07.2000 - радник Президента України. 14.07.2000-25.12.02 - Голова, Держ. комісія з питань оборонно-пром. комплексу України. 12.2002-01.05 - помічник Президента України з питань нац. безпеки. 03.-11.2005 - радник Президента України. 11.2005-10.06 - радник Президента України - в.о. керівника Головної служби оборонної політики, Секретаріат Президента України. 05.-10.2006 - в.о. Секретаря Ради нац. безпеки і оборони України. 10.2006-11.07 - радник Президента України. 12.2003-05.05, 06.2005-12.10 - директор, Ін-т проблем нац. безпеки. 01.2011-06.14 - чл. Президії НАНУ. 04.-06.2014 - радник Президента України (поза щтатом). 06.-08.2014 - радник Президента України. 08.2014-04.15 - радник Президента України - директор Національного ін-ту стратегічних досліджень. Заст. голови Держ. комісії з питань реформування, розвитку ЗС України, інших військових формувань, озброєння та військової техніки (03.2003-01.05). Голова Міжвідомчої комісії з питань політичного вреґулювання конфлікту в Придністровському реґіоні Республіки Молдова (2000-01); заст. Голови Урядового ком-ту з питань оборони, оборонно-пром. комплексу та правоохоронної діяльності (11.2000-12.02). Був першим гол. редактором науково-практичного журналу "Стратегічна панорама". Голова Нац. центру з питань евроатлантичної інтеґрації України (з 01.2003); 1-й заст. голови Ради - голова бюра Ради з питань науки та науково-тех. політики при Президентові України (з 03.2000), в.о. Голови (з 24.05.2006); чл. Ком-ту з Держ. премій України в галузі науки і техніки (з 03.1997), чл. Президії (з 12.2000); чл. Комісії з організації діяльності технол. парків та інноваційних структур інших типів (з 03.2003).
Лавреат Держ. премії СРСР в галузі науки і техніки(1990), премії АНУ (1988), Держ. премії України в галузі науки і техніки (2002). Чл. Міжнар. академії астронавтики (з 1993). Ордени Труд. Черв. Прапора (01.1976, 01.1982). 3 медалі. Ордени князя Ярослава Мудрого V (04.1997), IV (01.2004), III ст. (01.2009). Почесна грамота ВР України (01.2004). Орден Св. рівноапостольного князя Володимира Великого I ст. (01.1999, УПЦ КП). Засл. машинобудівник України (04.1994). Держ. службовець 1-го ранґу (04.1994).
Володіє анґл. мовою. Захопл.: література, театр, мистецтво, музика, спорт.
Контакти:


Роздрукувати довідку