Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.10.2019

Дата оновлення БД 19.10.2019

Крулько Іван Іванович; ВР України, чл. фракції ПП ВО "Батьківщина" (з 08.2019), 1-й заст. голови Комітету з питань бюджету (з 08.2019); голова ВГМО "Батьківщина молода" (з 03.2013).

Н. 20.07.1981 (с.Грушове, Тячівський р-н, Закарп. обл.); укр.; батько Іван Іванович (1951) - директор Хустського відд. Приватбанку; мати Ярослава Василівна (1955) - підприємець; дружина Інна Валеріївна - к.біол.н.; дочка Анна (2009).

Осв.: Київ. ун-т ім.Т.Шевченка, юрид. ф-т (1998-2004), маґістр права.

Нар. деп. України 9 склик. з 08.2019 від ПП ВО "Батьківщина", N 12 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ПП ВО "Батьківщина".

Нар. деп. України 8 склик. 11.2014-08.19 від ПП ВО "Батьківщина", N 8 в списку. На час виборів: голова ВГМО "Батьківщина молода", чл. ПП ВО "Батьківщина". Чл. фракції ПП ВО "Батьківщина" (з 11.2014), голова підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати Ком-ту з питань бюджету (з 12.2014).

08.2002-02.05 - помічник-консультант нар. деп. України Б.І.Тарасюка. 02.2005-10.05 - помічник Міністра закордонних справ України. 10.2005-04.06 - зав. секретаріату депутатської фракції НРУ у ВР України. 05.2006-11.07 - заст. зав. секретаріату фракції "Наша Україна", 11.2007-06.09 - заст. зав. секретаріату фракції "Наша Україна - Народна Самооборона", Апарат ВР України. 06.2009-03.10 - заст. Міністра, Мін-во України у справах сім'ї, молоді та спорту. 05.2007-03.13 - голова Молодого Народного Руху. 03.-06.2014 - радник Президента України.

Держ. службовець 3-го ранґу (03.2010). Почесна грамота КМ України (2009).

Володіє англ. мовою.

Захопл.: гірськолижний спорт.


Контакти:


Роздрукувати довідку