Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
19.04.2021

Дата оновлення БД 17.04.2021

Гриневецький Сергій Рафаїлович; Одес. облдержадмін., голова (з 27.11.2020); кол. нар. деп. України.

Н. 25.09.1957 (с.Лужанка, Тарутинський р-н, Одес. обл.); укр.; батько Рафаїл Трифонович (1930-2003); мати Ольга Іванівна (1935); дружина Ольга Андріївна (1956) - бухгалтер; дочка Олена (1982).

Осв.: Одес. технол. ін-т холодильної пром. (1974-79), інж.-механік, "Холодильні та компресорні машини і устатковання"; Укр. с.-г. академія (1981-85), інж.-механік, "Механізація с. г.".

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14, виб. окр. N 134, Одес. обл., від Народної партії. За 32,03%, 12 суперн. На час виборів: нар. деп. України, чл. Народної партії. Чл. фракції Партії реґіонів (12.2012-07.14), чл. Ком-ту з питань національної безпеки і оборони (з 12.2012).

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від Блоку Литвина, N 2 в списку, директор департаменту зовнішньоекономічних зв'язків Торгового дому "Хлібна гавань", чл. НП. Чл. фракції "Блок Литвина" (з 11.2007), 1-й заст. голови Ком-ту з питань нац. безпеки і оборони (з 12.2007).

Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-24.03.99, виб. окр. N 143, Одес. обл. На час виборів: 1-й заст. голови Одеської облдержадмін. Чл. Ком-ту з питань соц. політики та праці (з 07.1998), чл. фракції НДП (з 05.1998).

10.1979-08.82 - інж.-технолог, нач. технічного обмінного пункту, зав. ремонтних майстерень, заст. кер. з матеріально-тех. забезпечення, Роздільнянське р-не виробниче об'єднання з виробничо-тех. забезпечення с. г. Одес. обл. 08.1982-06.84 - 1-й секр., Роздільнянський РК ЛКСМУ. 06.1984-86 - 2-й секр., 1986-06.90 - 1-й секр., Одес. ОК ЛКСМУ. 06.1990-08.91 - 1-й секр., Роздільнянський РК КПУ. 01.1992-07.94 - ґен. дир., Об'єднання "Одеса-Імпекс". 07.1994-09.95 - кер. секретаріату, Одес. облрада нар. деп. 09.1995-10.96 - заст. голови з питань орг.-кадр. роботи, кер. секретаріату, 10.1996-04.98 - 1-й заст. голови, Одес. облдержадмін. 04.-05.1998 - деп. ВР України. 26.05.1998-03.02.05 - голова, Одес. облдержадмін. 09.1999-04.2002 - деп., голова Одес. облради. 08.02.-22.07.2005 - голова, Одес. облрада. Керівник фракції "Народна ініціатива" Одес. облради (2006-07). Заст. голови НП.

Орден "За заслуги" III (08.1999), II ст. (08.2010). Орден князя Ярослава Мудрого V (08.2001), IV ст. (08.2004). Почесна грамота КМ України (04.1998). Орден Св. Рівноапостольного князя Володимира ІІІ ст. (1997). Орден "Слава на вірність Вітчизні" III ст. (1999).

Захопл.: полювання.

Контакти:


Роздрукувати довідку