Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.04.2019

Дата оновлення БД 20.04.2019

Гудима Олександр Миколайович, к.ек.н.; кол. нар. деп. України;  засновник і президент Укр. енергетичної асоціації (з 1999); засновник і голова редради журналу "Енергетична політика України" (2000).
Н. 26.06.1950 (смт Розділ, Львів. обл.); укр.; дружина Марія (1952) - інженер; син Юрій (1978) - юрист; син Андрій (1979).
Осв.: Львів. політех. ін-т (1967-72), інж.-енергетик; канд. дис. "Проблеми розвитку і розміщення ядерної енергетики в Україні" (Рада з вивчення продуктивних сил України НАНУ, 2000).
Нар. деп. України 6 склик. 12.2007-12.12 від Блоку Ю.Тимошенко, N 160 в списку. На час виборів: тимчасово не працював, чл. ВО "Батьківщина". Чл. фракції "Блок Юлії Тимошенко" (12.2007-12.12), чл. Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (12.2007-12.12);
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06, виб. окр. N 119, Львів. обл., висун. Вибор. блоком політичних партій "Блок Віктора Ющенка "Наша Україна". За 28.74%, 18 суперн. Чл. фракції "Наша Україна" (05.2002-03.05), уповноваж. пред. фракції УНП (03.2005-04.06), голова підкомітету з питань ґазової промисловості Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (06.2002-04.06).
Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-04.2002, виб. окр. N 123, Львів. обл. На час виборів: заст. гол. правління Державної акціонерної енергопостачальної компанії "Львівенерго", чл. НРУ.
Чл. фракції НРУ (з 05.1998; з 04.2000 - фракція УНР), чл. Контрольної комісії з питань приватизації (з 07.1998). Голова підком-ту з питань ядерної політики та ядерної безпеки Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (07.1998-02.2000), голова Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (з 02.2000), кер. парламентської ґрупи Україна-Чеська Республіка (з 1999). 1972-95 - інженер, кер. сектору, ВЕО "Львівенерго". 10.1995-98 - заст. голови правл., Держ. акціонерна енергопостач. компанія "Львівобленерго". 1978-80 - експерт на АЕС, Чехословаччина. Засновник (1992) і координатор громад. комісії з питань енергетики при Львів. облраді. Засновник (1994) і голова правл. Галицького фонду відродження кооперації. Співзасновник (1995) споживчого т-ва "Народна торгівля". Чл. НРУ (з 1989), голова Львів. край. орг. НРУ (12.1994-11.98), чл. президії Центр. проводу НРУ (12.1995-06.97), чл. Центр. проводу НРУ (12.1994-11.98). Голова Львів. обл. орг. РУХу (УНР) (з 03.2000), чл. президії Центр. проводу РУХу (УНР) (12.1999-01.2003), голова Львів. обл. орг. УНП, чл. Центр. проводу УНП (з 01.2003), заст. голови УНП (02.2005-07), чл. ВО "Батьківщина" (з 03.2007). Член держ. комісії з комплексного вирішення проблем закриття ЧАЕС; чл. спостережної ради НАК "Нафтогаз України" (з 2000). Ініціатор проведення парламент. слухань "Енергетична політика України" та "Енергетична стратегія України на період до 2030 року". Ініціатор-засновник церкви святої Софії (УГКЦ) у м.Львові (1991). Деп. Львів. облради (04.2006-12.07). Орден "За заслуги" II ст. (08.2005).
Володіє польс., чеською, словацькою, анґл. мовами.


Роздрукувати довідку