Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
12.12.2018

Дата оновлення БД 11.12.2018

Гусаков Володимир Миколайович; Нац. спілка архітекторів України, президент; чл. Ком-ту з Держ. премій України в галузі архітектури.
Н. 10.10.1949 (с. Миколаївка, Вендідівський р-н, Білгородська обл., Росія); рос.; дружина Зінаїда Кирилівна (1949) - бібліотекар, кер. сектору Науково-тех. будівельної бібліотеки України; син Володимир (1974) - працівник МЗС України.
Осв. Харків. с.-г. ін-т, ф-т архітектури сільського будівництва (1966-71), архітектор; канд. дис. "Каркасні будівлі з ефективними стінами" (Харків. держ. тех. ун-т будівництва та архітектури, 2000).
З 08.1971 - архітектор, архітект.-планувальна майстерня, Укр. держ. проєктний ін-т "Укрміськбудпроєкт" Держбуду УРСР. 1972-73 - служба в армії. 12.1975-06.76 - ст. архітектор, 06.1976-01.83 - кер. сектору, 01.1983-07.84 - заст. нач., 07.1984-11.86 - кер. архітект.-планувальної майстерні, 11.1986-08.90 - дир., Укр. держ. проєктний ін-т "Укрміськбудпроєкт". З 03.08.1990 - Голова, Держ. ком-т УСРС у справах будівництва і архітектури. З 13.06.1991 - Голова, Держ. ком-т у справах будівництва, архітектури і охорони іст. середовища. З 05.1992 - заст. Міністра інвестицій і будівництва. 02.1993-07.94 - 1-й заст. Міністра України у справах будівництва і архітектури. 12.07.1994-11.08.97 - Голова, Держ. ком-т України у справах містобудування і архітектури. 11.08.1997-05.06.2001 - Голова, Держ. ком-т будівництва, архітектури та житлової політики України. Потім -  заст. голови корпорації "Познякижитлобуд". 1985-90 - чл. ревіз. комісії респ. правл. Сп. архітекторів СРСР. 1987-91 - чл. центр. правл. Сп. архітекторів СРСР. Член президент. ради Сп. архітекторів України (з 1990). Чл. Коорд. ради з питань місцевого самоврядування (09.1998-12.2000); заст. голови Комісії з питань відтворення видатних пам'яток історії та культури при Президентові України (12.1995-11.2001). Радник Прем'єр-міністра України на громад. засадах (07.2001-11.02); голова Ком-ту з Держ. премій України в галузі архітектури (10.1996-03.2002); чл. Міжвідомчої комісії з питань місцевого самоврядування при КМ України (з 07.1998); чл. Нац. ради з узгодження діяльності загальнодержавних і реґіональних органів та місцевого самоврядування (з 12.2000). Дійсний чл. УАА.
Орден "Знак Пошани" (1986). Орден "За заслуги" III ст. (10.1999). Лавреат Держ. премії України у галузі архітектури (1995). Засл. архітектор України (1996). Почесна грамота КМ України (12.2000). Держ. службовець 1-го ранґу (04.1994).
Захопл.: анґл. хард-рок кінця 60-х - початку 70-х років.
Контакти:


Роздрукувати довідку