Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.08.2019

Дата оновлення БД 24.08.2019

Бондарєв Костянтин Анатолійович; нар. деп. України.

Н. 13.09.1972 (м.Ташкент, Узбекистан).

Осв.: Київ. нац. ун-т будівництва та архітектури (1989-2001), інж.-будівельник, "Міське будівництво та господарство"; Київ. нац. ек. ун-т (2001-04), "Бізнесадміністрування".

Нар. деп. України 9 склик. з 09.2019 від ПП ВО "Батьківщина", N 14 в списку. На час виборів: фізична особа - підприємець, чл. ПП ВО "Батьківщина".

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14 від ВО "Батьківщина", N 45 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ВО "Батьківщина". Чл. фракції ВО "Батьківщина" (з 12.2012), 1-й заст. голови Ком-ту з питань транспорту і зв'язку (з 12.2012).

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від Блоку Ю.Тимошенко, N 114 в списку. На час виборів: член правління реґіональної громадської організації "Право народу", член ВО "Батьківщина". Заст. голови Ком-ту з питань податкової та митної політики (12.2007-03.11), чл. Ком-ту з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики (з 03.2011), чл. фракції "Блок Юлії Тимошенко" (з 11.2007).

02.1997-01.99 - комерц. директор, 01.1999-02.2000 - директор, ТОВ "Максі-К". 11.2000-12.03 - аудитор-консультант, ТОВ "Аудиторська фірма "Тетра-Аудит". 04.2002-04.06 - голова спостережної рад,и АТ "Банк Велес". 04.-09.2006 - 1-й заст. голови, Київ. облрада. Деп. Київ. облради, заст. голови Пост. комісії з питань бюджету і фінансів (04.2002-04.06), деп. Київ. облради (04.2006-07) від СПУ. Чл. СПУ (2004-06). Чл. ВО "Батьківщина" (з 01.2007), заст. голови Київ. обл. орг. ВО "Батьківщина" з ідеологічних питань (11.2007-06.10); голова Київ. обл. орг. ВО "Батьківщина" (з 06.2010).



Роздрукувати довідку