Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
23.07.2019

Дата оновлення БД 22.07.2019

Колєсніков Дмитро Валерійович; ВР України, чл. фракції ПП "Опозиційний блок" (з 11.2014), чл. Ком-ту з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (з 12.2014).

Н. 27.03.1972 (м.Кривий Ріг, Дніпроп. обл.); батько Валерій Тимофійович (1944) - пенс.; мати Зоя Андріївна (1945) - пенс.; дружина Надія Іванівна (1973) - пров. інженер ВАТ "Центральний гірничозбагачувальний комбінат"; дочка Анастасія (1998) - школярка.

Осв.: Держ. металургійна академія України (1992-98), інж.-металів, "Обробка металів тиском"; Київ. нац. ек. ун-т (2000-02), економіст, "Економіка підприємства".

Нар. деп. України 8 склик. з 11.2014 від ПП "Опозиційний блок", 21 в списку. На час виборів: заст. виконавчого директора ГО "Фонд Олександра Вілкула "Українська перспектива", б/п.

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-03.10 від Партії реґіонів, N 147 в списку. На час виборів: 1-й заст. Міністра пром. політики України, чл. ПР. Чл. фракції Партії реґіонів (з 11.2007), чл. Ком-ту з питань бюджету (з 12.2007), голова підкомітету з питань доходів державного бюджету (з 01.2008), заступник голови Спеціальної контрольної комісії ВР України з питань приватизації (з 01.2008). Склав деп. повноваження 11.03.2010.

09.1989-06.90 - учень, СПТУ N 45 м.Кривого Рогу. 06.1990-04.92 - служба в армії. 05.1992-08.93 - слюсар-ремонтник, вальцювальник, Криворізький металургійний комбінат "Криворіжсталь". 08.1993-03.95 - інженер 2-ї категорії, ст. механік, ВАТ "Славутич". 05.-09.1995 - гол. механік, ПП "Володимир". 09.1995-12.2004 - слюсар-ремонтник, механік дільниці, заст. нач. цеху, нач. цеху, гол. механік, ВАТ "Центральний гірничозбагачувальний комбінат". 01.2005-03.06 - заст. директора з закупівель та логістики, директор з закупівель та логістики, ВАТ "Північний гірничозбагачувальний комбінат". 03.-04.2006 - виконавчий директор, ВАТ "Центральний гірничозбагачувальний комбінат". 04.-08.2006 - 1-й заст. Криворізького міського голови. 08.2006-11.07 - 1-й заст. Міністра, Мін-во пром. політики України. 11.03.-09.12.2010 - Міністр пром. політики України. 23.12.2010-24.12.12 - Голова, Держ. аґентство України з управління державними корпоративними правами та майном. 24.12.2012-02.03.14 - голова, Дніпроп. облдержадмін. Деп. Дніпроп. облради (2010-14).

Засл. працівник пром. України (08.2010).

Контакти:


Роздрукувати довідку