Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.11.2018

Дата оновлення БД 19.11.2018

Ємельянов Володимир Михайлович, к.тех.н. (1976), проф. (1992); кол. нар. деп. України; Чорноморський держ. ун-т ім. П.Могили, директор Ін-ту держ. управління.

Н. 11.02.1948 (м.Миколаїв); рос.; дружина Тетяна Володимирівна; син Костянтин.

Осв.: Миколаїв. кораблебуд. ін-т (1966-72), інж.-механік; канд. дис. пов'язана з розробкою технологій в ракетно-космічній галузі (1976).

03.2006 канд. в нар. деп. України від Блоку НДП, N 35 в списку. На час виборів: проректор Миколаїв. держ. гуманітарного ун-ту ім. П.Могили, чл. НДП.

Нар. деп. України 2 склик. з 04.1994 (2-й тур) до 04.1998, Заводський виб. окр. N 283, Миколаїв. обл., висун. тр. кол. Заст. гол. Ком-ту з питань базових галузей та соц.-ек. розвитку реґіонів. Чл. ґрупи "Реформи". На час виборів: Миколаїв. облдержадм., гол. ком-ту з економіки та реґіон. проблем.

04.1972-04.74 - інж.-дослідник, 04.1974-11.76 - аспір. катедри технології і обладнання зварювального виробництва, 09.1972-09.76 - секр. комсомольської орг., 11.1976-11.82 - асистент, доц., Миколаїв кораблебуд. ін-т; с.н.п., нач. сектору, нач. науково-дослідної лаб. з впровадження у виробництво технологій і обладнання електронно-променевої обробки матеріалів, НДІ технології та обладнання суднового машинобуд. "Сіріус". (04.1985-10.88 - наук. кер. з впровадження електронно-променевих технологій Мін-ва суднобуд. промисловості СРСР). 10.1988-10.91 - чл. Заводського РК КПУ м.Миколаєва. З 03.1990 - деп., Миколаїв. міськрада нар. деп. З 04.1992 - нач. відділу нар. госп. проблем і конверсії, 04.1993-02.94 - кер. комітету економіки та реґіон. проблем, Миколаїв. облдержадмін. 11.1992-02.94 - голова надзвичайної комісії з енергетики в Миколаїв. обл. 08.1998-03.2000 - заст. Голови, Нац. аґентство України з управління корпоративними правами. 05.2000-10.01 - фін. директор, Секретаріат НДП. 10.2001-06.02 - нач., Миколаїв. морський торг. порт. З 12.2003 - заст. голови, Миколаїв. облдержадмін. Був чл. політвиконкому НДП (з 12.2002); чл. Політради НДП (з 02.1996), голова Миколаїв. обл. орг. НДП.

Лавреат премії АНУ (1980), премії РМ СРСР (1991). Срібна медаль ВДНГ у галузі науки та техніки. Орден "За заслуги" ІІІ ст. (06.1997). Почесна грамота КМ України (2000). Почесна грамота ВР України (2003). М.с. з плавання, чемпіон і призер України (1963-67).

Автор (співав.) понад 60 наук. праць, 6 автор. свідоцтв. Чл.-кор. АН технол. кібернетики України (04.1992).

Захопл.: футбол, теніс, бадмінтон, література, робота на присадибній ділянці.



Роздрукувати довідку