Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
18.11.2018

Дата оновлення БД 17.11.2018

Кацуба Володимир Михайлович; ВР України, чл. групи "Відродження" (з 03.2015), чл. Ко-ту з питань економічної політики.

Н. 14.07.1957 (с.Березівка, Климівський р-н, Брянська обл., Росія).

Осв.: Харків. держ. ун-т (1987), викладач історії та суспільствознавства. 

Нар. деп. України 8 склик. з 11.2014, виб. окр. N 175, Харків. обл., самовисування. На час виборів: нар. деп. України, б/п. Чл. групи "Воля народу" (11.2014-02.15).

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14, виб. окр. N 175, Харків. обл., від Партії реґіонів. За 54,84%, 4 суперн. На час виборів: голова Дергачівської районної ГО "Майбутнє будуємо разом", чл. Партії реґіонів. Чл. фракції Партії реґіонів (12.2012-02.14), чл. групи "Суверенна европейська Україна" (з 02.2014), чл. Ком-ту з питань з питань державного будівництва та місцевого самоврядування (з 12.2012).

09.1972-03.76 - учень, Харків. автомобільно-шляховий тех-м. 03.-08.1976 - майстер з будівництва та експлуатації доріг, Дергачівська дільниця. 08.1976-12.91 - служба в армії. 01.1992-08.93 - заст. голови, виробничий кооператив "Полюс", м.Харків. 08.1993-10.95 - комерц. директор, АТЗТ "Гея", м.Харків. 10.1995-12.97 - комерц. директор, ЗАТ "Трансенерго", м.Кривий Ріг. 12.1997-01.2001 - заст. голови, ТОВ "відродження", м.Харків. 01.-09.2001 - заст. директора, МП "Райдуга", м.Харків. 09.2001-09.06 - ґен. директор, ТОВ "Техпроєкт", м.Дергачі Харків. обл. 09.2006-02.07 - радник голови, Харків. облрада. 02.2007-04.10, 04.2010-06.12 - голова, Дергачівська райдержадмін. Деп. Харків. облради (2010-12).

Орден "За заслуги" III ст. (12.2008).

Контакти:


Роздрукувати довідку