Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.04.2019

Дата оновлення БД 20.04.2019

Кальченко Валерій Михайлович; кол. нар. деп. України.

Н. 24.02.1947 (м.Кіровоград); укр.; батько Михайло Юхимович (1905-1992); мати Євдокія Степанівна (1906-1996); дружина Любов Бенівна (1951) - учит.; дочки Жанна (1970) і Світлана (1974).

Осв.: Кіровогр. буд. тех-м (1963-67); Одес. інж.-буд. ін-т (1970-76), інж.-будівельник, "Пром. і цивільне будівництво".

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14 від ВО "Батьківщина", N 51 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ВО "Батьківщина". Чл. фракції ВО "Батьківщина" (з 12.2012), чл. Ком-ту з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (з 12.2012).

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від Блоку Ю.Тимошенко, N 28 в списку. На час виборів: пенсіонер, член ВО "Батьківщина". Чл. фракції "Блок Юлії Тимошенко" (з 11.2007), чл. Ком-ту з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (з 12.2007), голова підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи (з 01.2008).

Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку Ю.Тимошенко, N 28 в списку. На час виборів: голова Кіровоградської обласної організації ВО "Батьківщина". Голова Ком-ту з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (з 07.2006), чл. фракції "Блоку Юлії Тимошенко" (з 05.2006). Склав деп. повноваження 12.06.2007.

11.1967-11.69 - служба в армії. 01.1970-08.74 - інж.-конструктор, пров. конструктор, гол. інженер проєкту відділу комплексного проєктування, Укр. проєктно-технол. ін-т "Укрсільгосптехпроєкт", м.Кіровоград. 08.1974-11.79 - гол. інженер, Міжколгоспне упр. капітального будівництва Кіровогр. обл. управління с. г. 11.1979-12.85 - гол. інженер, нач. БУ N 19, трест "Промбуд", м.Мікунь Комі АРСР. 01.1986-04.90 - гол. інженер, об'єднання "Кіровоградоблагробуд". 04.1990-04.92 - заст. голови, Кіровоград. облвиконком. 04.1992-07.94 - заст. глави, Кіровогр. облдержадмін. 07.1994-08.95 - заст. голови, Кіровогр. облрада нар. деп. 08.1995-08.96 - 1-й заст. голови, Кіровогр. облдержадмін. 31.08.1996-08.02.99 - Міністр України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи; чл. Ради нац. безпеки і оборони України (з 08.1997). 08.02.1999-03.11.99 - голова, Кіровогр. облдержадмін. 02.-08.2000 - заст. голови, Торгово-ек. місія при Посольстві України в Рос. Федерації. 06.-09.2005 - заст. Міністра, Мін-во України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. 04.-05.2006 - Кіровогр. міський голова. Чл. Комісії з питань ядерної політики і екол. безпеки при Президентові України (12.1997-07.2000). Довірена особа канд. на пост Президента України В.Ющенка в ТВО N 101 (2004-05). Голова Кіровогр. обл. організації ВО "Батьківщина".

Держ. службовець 1-го ранґу (02.1999). Медаль Міжнар. організації цивільної оборони (07.1999). Ордени "За заслуги" III (08.1998), II (10.1999), I ст. (12.2011).

Захопл.: робота.

Контакти:


Роздрукувати довідку