Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.01.2019

Дата оновлення БД 19.01.2019

Кириленко Вячеслав Анатолійович, к.філос.н.; Віце-прем'єр-міністр України (з 14.04.2016).

Н. 07.06.1968 (смт Поліське, Київ. обл.); укр.; батько Анатолій Дмитрович (1942) - учит. музики Білоцерківської дитячої муз. школи N 3; мати Ніна Олександрівна (1937) - пенс.; дружина Катерина Михайлівна (1971) - викладач катедри філософії Київ. нац. ун-ту культури і мистецтв, має дочку та сина.

Осв.: Київ. ун-т ім. Т.Шевченка, філос. ф-т, (1988-93), філософ, викладач філос.; аспір. там же (1993-96); канд. дис. "Українська філософія національного радикалізму ХХ століття: історичне становлення та змістовне формування" (1997).

Нар. деп. України 8 склик. 11.-12.2014 від ПП "Народний фронт", N 8 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ПП "Народний фронт". Чл. фракції ПП "Народний фронт". Склав деп. повноваження 02.12.2014.

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14 від ВО "Батьківщина", N 6 в списку. На час виборів: нар. деп. України, б/п. Заст. голови фракції ВО "Батьківщина" (з 12.2012), голова Ком-ту з питань культури і духовності (з 12.2012).

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від блоку "Наша Україна - Народна самооборона", N 2 в списку. На час виборів: тимчасово не працював, чл. НСНУ. Чл. фракції Блоку "Наша Україна - Народна самооборона"  (з 11.2007), голова (11.2007-12.08); чл. Ком-ту з питань культури і духовності (з 12.2007).

Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку "Наша Україна", N 6 в списку. На час виборів: Віце-прем'єр-міністр України, б/п. Чл. Ком-ту з питань культури і духовності (з 07.2006), голова підкомітету з питань охорони історико-культурної спадщини, чл. фракції Блоку "Наша Україна" (з 04.2006), голова фракції Блоку "Наша Україна" (з 12.2006). Склав деп. повноваження 08.06.2007.

Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-03.05 від блоку В.Ющенка "Наша Україна", N 20 в списку. На час виборів: нар. деп. України, член РУХу (УНР). Чл. фракції "Наша Україна" (з 05.2002), 1-й заст. голови Комітету з питань соціальної політики та праці (з 06.2002). Склав деп. повноваження 03.03.2005.

Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-04.2002 від НРУ, N 18 в списку. На час виборів: кер. відділу політичного аналізу секретаріату НРУ, чл. НРУ. Чл. фракції НРУ (з 05.1998; з 04.2000 - фракція УНР); секр. Ком-ту з питань соц. політики та праці (з 07.1998).

12.1989-04.92 - голова секретаріату, 09.1992-10.93 - голова, Укр. студентська спілка. Чл. НРУ (1993-99). З 10.1993 - чл. Малої ради НРУ, 04.1994-12.99 - чл. Центр. проводу НРУ. 10.1993-11.99 - голова молодіжної орг. НРУ - "Молодий Рух". 01.1996-03.98 - кер. відділу політичного аналізу, секретаріат НРУ. 12.1995-03.99 - чл. президії Центр. проводу НРУ. Заст. голови РУХу (УНР) (12.1999-01.2003); заст. голови УНП (01.-12.2003). 11.1999-05.2003 - голова Всеукр. громад. молодіжної орг. "Молодий Рух". 04.02.-27.09.2005 - Міністр праці та соц. політики України. 27.09.2005-04.08.06 - Віце-прем'єр-міністр України. 02.12.2014-14.04.16 - Віце-прем'єр-міністр - Міністр культури України.

Чл. президії Громадського ком-ту опору "За правду" (з 03.2001). Довірена особа канд. на пост Президента України В.Ющенка в ТВО N 188 (2004-05). Чл. НСНУ (12.2006-02.09); голова НСНУ (03.2007-11.08); кол. голова партії "За Україну!" (з 12.2009).

Захопл.: філософія, література, футбол.

Контакти:


Роздрукувати довідку