Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.08.2019

Дата оновлення БД 24.08.2019

Матвєєв Володимир Йосипович; кол. нар. деп. України.
Н. 24.07.1943 (м.Владивосток, Росія); рос.; батько Йосип Іванович (1916-1992); мати Ольга Іванівна (1916-1946); дружина Людмила Дмитрівна (1943) - інж.-економіст ДП "Суднобудівний завод ім. 61 комунара", м.Миколаїв; має дочку.
Осв.: Миколаїв. кораблебуд. ін-т, кораблебуд. ф-т (1961-67), інж.-кораблебудівник, "Суднобуд. і судноремонт"; ВПШ при ЦК КПУ (1976-78).
Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від КПУ, N 27 в списку. На час виборів: пенсіонер, чл. КПУ. Чл. Ком-ту з питань фінансів і банк. діяльності (12.2007-03.11), чл. Ком-ту з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики (з 03.2011, чл. фракції КПУ (з 11.2007).
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06 від КПУ, N 17 в списку. Чл. фракції комуністів (05.2002-04.06), заст. голови Ком-ту з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій (06.2002-04.06), чл. Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації (06.2002-04.06).
Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-04.2002 від КПУ, N 12. Гол. підком-ту з питань власності, приватизації та банкрутства Ком-ту з питань ек. політики, управління нар. госп., власності та інвестицій (з 07.1998); чл. фракції КПУ (з 05.1998).
Нар. деп. України 12(1) склик. з 03.1990 (2-й тур) до 04.1994, Центр. виб. окр. N 285, Миколаїв. обл. Чл. Комісії з питань діяльності рад нар. деп., розвитку місцевого самоврядування. Ґрупа "За соц. справедливість".
07.1958-08.60 - ст. робітник, Білорус. геофіз. експедиція, м.Мозир. 08.1960-61 - складальник суден, Чорномор. суднобуд. з-д. 1961-09.69 - складальник корпусів, майстер стапельного цеху, секр. ком-ту комсомолу, З-д ім. 61 комунара, м.Миколаїв. 09.1969-11.74 - 2-й, 1-й секр., Миколаїв. МК ЛКСМУ. 12.1974-08.76 - заст. гол., Корабельний райвиконком м.Миколаєва. 09.1976-07.78 - слухач, ВПШ при ЦК КПУ. З 08.1978 - будівельник відділу будівництва авіаносців Бюра гол. будівельника, з 1978 - заст. секр., 1979-11.82 - секр. парткому, Чорномор. суднобуд. з-д, м.Миколаїв. 11.1982-01.85 - 1-й секр., Заводський РК КПУ м.Миколаєва. 01.1985-06.87 - інспектор ЦК КПУ. 06.1987-89 - 1-й секр., Миколаїв. МК КПУ. З 1989 - 2-й секретар, 01.-08.1991 - 1-й секр., Миколаїв. ОК КПУ. 09.1991-05.98 - заст. гол. будівельника, дир. з питань економіки, заст. ґен. дир. з економіки, ДП "Суднобудівний завод ім. 61 комунара". Кер. фракції КПУ в Миколаїв. облраді (2006-07).
Орден "Знак Пошани". Чл. КПРС (з 08.1970), чл. КПУ (з 1993), секр. ЦК КПУ (06.2000-07.03); чл. Президії ЦК КПУ (10.1997-06.2005), 1-й секр. Миколаїв. ОК КПУ.
Володіє анґл. мовою. Захопл.: судномоделізм.


Роздрукувати довідку