Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
11.12.2018

Дата оновлення БД 10.12.2018

Кожин Борис Борисович, віце-адмірал (1993); кол. нар. деп. України.
Н. 25.09.1944 (м.Псков, Росія); рос.; батько Борис Ардаліонович (1914-1986) - учасник війни, 1947 р. репресований, засудж. на 25 р., реабілітований в 1956; мати Надія Федорівна (1924-1995); дружина Боброва Любов Юріївна (1948) - лікар-логопед, фізіолог; син Валентин (1981) і дочка Вікторія (1971) - офіцери ВМСУ.
Осв.: Вище військ.-мор. уч-ще ім. М.В.Фрунзе (1963-68), "Протичовнове озброєння", інж.-електромеханік; Військ.-морська академія ім. А.Гречка, командно-штаб. ф-т (1978-80).
03.2006 канд. в нар. деп. України від Укр. народного блоку Костенка і Плюща, N 39 в списку. На час виборів: помічник народного депутата України, чл. УНП.
04.2002 - канд. в нар. деп. України, виб. окр. N 89, Івано-Фр. обл., самовисування. За 4.76%, 6 з 13 прет. На час виборів: нар. деп. України, б/п.
Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-04.2002 від НРУ, N 12 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. НРУ. Чл. фракції НРУ (з 05.1998; з 04.2000 - фракція УНР); чл. Ком-ту з питань нац. безпеки і оборони (з 07.1998); кер. деп. ґрупи з міжпарламент. зв'язків ВР України з Парламентом Канади (з 1998).
Нар. деп. України 2 склик. з 04.1994 (2-й тур) до 04.1998, Рожнятівський виб. окр. N 203, Івано-Фр. обл. Чл. Ком-ту з питань оборони і держ. безпеки. Чл. фр. НРУ.
1961-63 - по закінч. СШ в м.Пскові працював слюсарем авіарем. з-ду, м.Луцьк. 09.1963-07.68 - курсант, Вище військ.-мор. уч-ще ім. М.В.Фрунзе, м.Ленінград. 08.1968-11.71 - помічник ком., командир протичовнового катера ПР-201 в/ч 99724, дивізія кораблів ОВР Чорномор. флоту, м.Севастополь. 07.1970-11.71 - пом. командира сторожового корабля ПР-159 (35) в/ч 20935, дивізія кораблів ОВР Чорномор. флоту, затока Донузлав. 11.1971-07.72 - слухач, Вищі спеціальні офіцерські класи ВМФ, м.Ленінград. 07.1972-06.75 - командир сторожового корабля ПР-159 в/ч 20935, дивізія кораблів ОВР Чорномор. флоту, затока Донузлав. 06.1975-09.78 - нач. штабу бриґади тральщиків, в/ч 34234, Військово-морська база Чорномор. флоту, затока Донузлав. 09.1978-06.80 - слухач, Військово-мор. академія ім. А.Гречка, м.Ленінград. 06.1980-12.86 - ком. бриґади ОВР, в/ч 26977, Військово-мор. база Чорномор. флоту, м.Севастополь. 12.1986-02.92 - нач. штабу - заст. командира Військово-мор. бази Чорномор. флоту, в/ч 99324, затока Донузлав. 02.-04.1992 - командир, Крим. військово-мор. база Чорномор. флоту, затока Донузлав. 04.1992-10.93 - командувач ВМС України, м.Севастополь. 10.1993-06.95 - радник нач. з військово-морських питань, Академія ЗС України.
Автор статтей з громад.-політ., військ. і міжнар. тематики. 1987-88 - деп. Крим. облради нар. деп. Чл. НРУ (1994-99), чл. Центр. проводу НРУ (12.1996-03.99). Чл. РУХу(УНР) (12.1999-01.2003); чл. Центр. проводу РУХу (УНР) (з 12.1999); чл. Центр. проводу УНП (з 01.2003); чл. Ради УНП (з 01.2003). Чл. Коорд. ради з питань соціального та правового захисту військовослужбовців, осіб, звільнених з військової служби в запас або відставку та членів їх сімей (04.2000-04.01). Голова Спілки офіцерів України (05.1999-06.2002).
Захопл.: крос.


Роздрукувати довідку