Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.11.2020

Дата оновлення БД 24.11.2020

Лазаренко Павло Іванович, д.ек.н. (1997), к.с.-г.н.; голова Всеукр. об'єднання "Громада" (06.1998-2017, з 07.2018).
Н. 23.01.1953 (с.Карпівка, Широківський р-н, Дніпроп. обл.) в селян. родині; укр.; одружений; сини Олександр і Іван; дочки Катерина і Леся.
Осв.: Дніпроп. с.-г. ін-т (1978), вчений агроном; канд. дис. "Агроекологічні основи виділення землеробних районів на території Дніпропетровської області" (1994).
Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-02.2002, виб. окр. N 40, Дніпроп. обл. На час виборів: нар. деп. України, голова Дніпроп. облради, чл. Всеукр. об'єднання "Громада". Кер. фракції "Громада" (05.1998-02.2000), уповноваж. пред. фракції "Громада" (02.2000). Чл. Ком-ту з питань держ. будівництва, місцевого самоврядування та діяльності рад (з 07.1998). ВР України 07.02.2002 припинила деп. повноваження.
Нар. деп. України 2 склик. з 07.1994 (1-й тур), Солонянський виб. окр. N 105 Дніпроп. обл., висун. тр. кол. Кер. ґрупи "Єдність" (з 08.1997), чл. Ком-ту з питань бюджету. На час виборів: Дніпроп. облдержадмін., Пред. Президента України в обл.
Нар. деп. України 12(1) склик. з 04.1990 (1-й тур) до 06.1992, Широківський виб. окр. N 107, Дніпроп. обл., чл. Комісії з питань АПК. На час виборів: Рада АПК Дніпроп. обл., голова, чл. КПРС.
09.1970-01.71 - слухач автошколи, м.Інгулець Дніпроп. обл. 01.-05.1971 - шофер, колгосп "Зоря комунізму" Широківського р-ну Дніпроп. обл. 05.1971-06.73 - стрілець-водій, в/ч 2022, Середньоаз. прикордон. округ. 09.1973-02.78 - студ., Дніпроп. с.-г. ін-т. 02.1978-10.79 - гол. агроном, 10.1979-01.84 - голова правління, колгосп ім. Калініна Новомосковського р-ну. 01.1984-08.85 - голова ради Царичанського р-ного агропром. об'єднання; нач. р-ного управління с. г., 1-й заст. голови, Царичанський райвиконком. 08.-12.1985 - 2-й секр., Царичанський РК КПУ. 12.1985-11.88 - зав. відділу сільського господарства і харчової пром., 11.1988-01.90 - зав. аграрного відділу, Дніпроп. ОК КПУ. З 02.1990 - голова ради АПК Дніпр. обл., з 08.1990 одночасно - заст. голови облвиконкому. 23.03.1992-27.02.95 - Пред. Президента України в Дніпроп. обл. 19.07.1995-25.09.95 - голова, Дніпроп. облдержадмін. 26.06.1994-14.05.98 - голова, Дніпроп. облрада. 05.09.1995-28.05.96 - 1-й віце-прем'єр-міністр України. 28.05.1996-02.07.1997 - Прем'єр-міністр України; чл. Ради нац. безпеки і оборони України (08.1996-08.97). 14.05.1998-05.99 - почесний голова Дніпроп. облради. З 09.1997 - голова Політико-ек. ради, з 06.1998 - голова Всеукр. об'єднання "Громада". З 02.1999 - перебуває за межами України. 17.02.1999 - ВР України дала дозвіл на притягнення його до кримінал. відповідальності. Обраний деп. Дніпроп. облради (04.2006).
Орден князя Ярослава Мудрого V ст. (12.1995). Держ. службовець 1-го ранґу (04.1994).
Автор (співав.) монографій: "Эколого-биологические основы сельськохозяйственного районирования территорий (на примере Днепропетровской области)" (1995), "Севооборот и функционирование агроценоза" (1996), "Экономическая и социальная направленность арендной модели хозяйствования" (1996, співав.), "Научные основы реформирования аграрного производства при переходе к рынку" (1996, співав., ред.), "Україна - останній шанс: Стратегія національного порятунку" (1998).
Контакти:


Роздрукувати довідку