Згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 829 від 2 вересня Міністерство інформаційної політики України реформується у Міністерство культури, молоді та спорту України (МКМС).

Відповідна реорганізація МІП із покладенням на новостворене міністерство завдань та функцій Міністерства культури України та Міністерства молоді і спорту України триває.

29 серпня Верховна Рада України призначила Володимира Бородянського на посаду Міністра культури, молоді та спорту України.

МКМС є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах культури та мистецтв, державної мовної політики, охорони культурної спадщини, фізичної культури і спорту, національно-патріотичного виховання, популяризації України в світі, музейної справи, державного іномовлення, інформаційного суверенітету України та інформаційної безпеки, вивезення, ввезення і повернення культурних цінностей, у молодіжній сфері, а також забезпечує формування та реалізацію державної політики у сферах кінематографії, відновлення та збереження національної пам’яті, міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин в Україні.

МКМС є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері туризму та курортів (крім здійснення державного нагляду (контролю) у сфері туризму та курортів), інформаційній та видавничій сфері, а також забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері телебачення і радіомовлення.

Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
18.09.2021

Дата оновлення БД 16.09.2021

Міністерство культури та інформаційної політики (до 23.03.2020 - Міністерство культури, молоді та спорту України( до 02.09.2019 - Міністерство культури України)
01601 Київ, вул. Франка, 19
235-2378
Міністр культури та інформаційної політикиТкаченко Олександр Владиславович
226-2645
1-й заступник Міністра культури та інформаційної політикиФоменко Світлана Валеріївна
226-2536
Заступник Міністра культури та інформаційної політикиШевченко Тарас Сергійович
Заступник Міністра культури та інформаційної політикиПетасюк Лариса Володимирівна
226-2845
Заступник Міністра культури та інформаційної політикиКарандєєв Ростислав Володимирович
226-2531
Заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації 
Державний секретар Міністерства культури та інформаційної політикиДуль Ярема Миколайович
Управління та служби
Див.також:


Роздрукувати довідку