Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.08.2019

Дата оновлення БД 20.08.2019

Матвієнко Анатолій Сергійович; ВР України, чл. фракції Партії "Блок Петра Порошенка" (з 11.2014), чл. Ком-ту з питань бюджету (з 12.2014).

Н. 22.03.1953 (м.Бершадь, Вінн. обл.) в сім'ї робітника; укр.; батько Сергій Кузьмович (1928) і мати Марія Павлівна (1928) - пенс.; дружина Ольга Василівна (1953) - доц. Київ. лінґв. ун-ту; сини Віктор і Павло.

Осв.: Львів. с.-г. ін-т, ф-т механізації с. г. (1975), інж.-механік.

Нар. деп. України 8 склик. з 11.2014 від Партії "Блок Петра Порошенка", N 32 в списку. На час виборів: радник голови наглядової ради ТОВ "Аграрний Холдинг Авангард", докторант Ін-ту держави і права ім. В.Корецького НАНУ, чл. Партії "Блок Петра Порошенка".

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від блоку "Наша Україна - Народна самооборона", N 22 в списку. На час виборів: президент Інституту відкритої політики, голова УРП "Собор". Чл. Ком-ту з питань державного будівництва та місцевого самоврядування (12.2007-09.10), чл. Ком-ту з питань аграрної політики та земельних відносин (з 09.2010), чл. фракції Блоку "Наша Україна - Народна самооборона" (з 11.2007).

Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку "Наша Україна", N 12 в списку. На час виборів: заст. Глави Секретаріату Президента України, чл. УРП "Собор". 1-й заст. гол. Ком-ту з питань державного будівництва, реґіональної політики та місцевого самоврядування (з 07.2006), чл. фракції Блоку "Наша Україна" (з 04.2006). Склав деп. повноваження 14.06.2007.
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-05.05 від блоку Ю.Тимошенко, N 2 в списку. На час виборів: нар. деп. України, член УНП "Собор". Уповноваж. пред. фракції Блоку Ю.Тимошенко (з 05.2002), голова Ком-ту з питань державного будівництва та місцевого самоврядування (з 06.2002). Склав деп. повноваження 19.05.2005.
Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-04.2002, виб. окр. N 17, Вінн. обл. На час виборів: голова Вінн. облдержадмін., чл. НДП. Кер. фракції НДП (05.1998-07.99), позафр. (07.1999-03.2000). Чл. Ком-ту з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства (з 07.1998).
Нар. деп. України 12(1) склик. з 03.1990 (1-й тур) до 04.1994, Бершадський виб. окр. N 30, Вінн. обл. Гол. Комісії у справах молоді (з 06.1990). На час виборів: ЦК ЛКСМУ, 1-й секр.
1975-76 - зав. гаража, 1976-77 - гол. механік відділу механізації, Бершадське р-не міжколгосп. будівельне упр. З 12.1977 - 1-й секр., Бершадський РК ЛКСМУ. З 09.1980 - 2-й секр., з 1983 - 1-й секр., Вінн. ОК ЛКСМУ. З 03.1985 - секр. ЦК ЛКСМУ. 10.1988-89 - аспірант катедри економіки, Київ. ін-т політології та соц. упр. 1989-91 - 1-й секр. ЦК ЛКСМУ. З 07.1994 - голова, Фонд сприяння розвитку мист. України. З 18.06.1996 - в.о. голови, 31.08.1996-22.04.98 - голова, Вінн. облдержадмін. 20.04.-21.09.2005 - голова, РМ АР Крим. 11.2005-05.06 - заст. Глави, Секретаріат Президента України.
1989-91 - чл. ЦК КПУ. Президент Фонду міжнар. молодіжного співробітництва (з 1991). 04.1993-02.96 - голова Політради ТКУ. З 07.1995 - заст. голови об'єднання "Нова Україна". Голова НДП, чл. Політради і політвиконкому, чл. НДП (02.1996-05.99). Голова Укр. нар. партії "Собор" (12.1999-04.2002). Був чл. ради "Громадської ініціативи "Форум національного порятунку" (з 02.2001); представником Громадянського ком-ту захисту Конституції "Україна без Кучми" для ведення переговорів з представниками режиму (з 02.2001). Чл. Ком-ту нац. порятунку (11.2004-01.05).  Голова УРП "Собор" (04.2002-12.11), заст. голови партії "Українська платформа "Собор" (з 12.2011).
Почесна Грамота Президії ВР України (1988). Орден Св. архістратига Божого Михаїла (01.1999; УПЦ КП). Орден "За заслуги" III ст. (11.2007).
Захопл.: футбол, поезія.
Контакти:


Роздрукувати довідку