Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
17.06.2019

Дата оновлення БД 16.06.2019

Тимошенко Юлія Володимирівна, к.ек.н.; ВР України, голова фракції ПП ВО "Батьківщина" (з 11.2014), чл. Ком-ту з питань европейської інтеґрації (з 12.2014); голова партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" (з 12.1999).
Н. 27.11.1960 (м.Дніпропетровськ); укр.; чоловік Тимошенко Олександр Генадійович; дочка Євгенія.
Осв.: Дніпроп. держ. ун-т, ек. ф-т (1978-84), економіст; канд. дис. "Державне реґулювання податкової системи" (Київ. нац. ек. ун-т, 1999).
Нар. деп. України 8 склик. з 11.2014 від ПП ВО "Батьківщина", N 2 в списку. На час виборів: голова ВО "Батьківщина", чл. ПП ВО "Батьківщина".
Нар. деп. України 6 склик. 11.-12.2007 від Блоку Ю.Тимошенко, N 1 в списку. На час виборів: голова ВО "Батьківщина". Голова фракції "Блок Юлії Тимошенко" (11.-12.2007). Склала деп. повноваження 19.12.2007.
Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку Ю.Тимошенко, N 1 в списку. На час виборів: голова політичної партії ВО "Батьківщина". Чл. Ком-ту з питань правової політики (з 07.2006), голова фракції "Блоку Юлії Тимошенко" (з 05.2006). Склала деп. повноваження 14.06.2007.
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-02.05 від блоку Ю.Тимошенко, N 1 в списку, голова партії ВО "Батьківщина". Уповноваж. пред. фракції Блоку Ю.Тимошенко (з 05.2002), чл. Ком-ту з питань правової політики (з 06.2002). Склала деп. повноваження 04.02.2005.
Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-03.2000, виб. окр. N 99, Кіровогр. обл. На час виборів: нар. деп. України, чл. ВО "Громада". Чл. фракції "Громада" (05.1998-03.99), кер. фракції "Батьківщина" (03.1999-03.2000). Голова Ком-ту з питань бюджету (07.1998-02.2000). Склала деп. повноваження 02.03.2000.
Нар. деп. України 2 склик. з 12.1996 (1-й тур) до 04.1998, Бобринецький виб. окр. N 229, Кіровогр. обл. Чл. Ком-ту з питань фінансів і банк. діяльності. На час виборів: ґен. дир., об'єднання "Єдині енергетичні системи України".
Канд. у Президенти України на виборах 2010 р. У 1-му турі 6159810 голосів (25.05%), 2-е місце серед 18 прет. У 2-му турі 11593357 голосів (45.47%).
1984-89 - інж.-економіст, Дніпровський машинобуд. з-д ім. Леніна, м.Дніпропетровськ. 1989-91 - комерц. директор, молодіжний центр "Термінал", м.Дніпропетровськ. З 05.1991 - комерц. директор, ґен. директор, підприємство "Корпорація "Український бензин", м.Дніпропетровськ. 11.1995-01.97 - президент, пром.-фін. корпорація "Єдині енергетичні системи України", м.Дніпропетровськ. 30.12.1999-19.01.2001 - Віце-прем'єр-мін. України; Голова Урядового ком-ту з реформування паливно-енергетичного комплексу (з 17.02.2000). 24.01-04.02.2005 - в.о. Прем'єр-міністра України. 04.02.-08.09.2005 - Прем'єр-міністр України. 18.12.2007-11.03.10 - Прем'єр-міністр України. Чл. Ради нац. безпеки і оборони України (02.-10.2005). Чл. Ради НБУ (від ВР України, 05.2000-09.08).
Чл. Всеукр. об'єднання "Громада" (1997-05.99), 1-й заст. голови партії (до 01.1999). Голова виборчого блоку "Форум національного порятунку" (з 07.2001), член ради "Громадської ініціативи "Форум національного порятунку" (з 02.2001), співголова Коаліції "Сила народу" (з 07.2004), чл. Ком-ту нац. порятунку (11.2004-01.05).
Орден Святої Великомучениці Варвари (УПЦ, 1998).
Автор понад 40 наук. праць.
Володіє англ. мовою.
Контакти:


Роздрукувати довідку