Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
16.04.2024

Дата оновлення БД 14.04.2024

Ратушняк Сергій Миколайович; голова ГО "Нове Закарпаття".

Н. 17.02.1961 (м.Ужгород); укр.; одружений; має дочку і сина.

Осв.: Київ. політех. ін-т (1986), інженер-механік.

Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06, виб. окр. N 70, Закарп. обл., самовисування. За 35.47%, 19 суперн. На час виборів: голова обласного громадського об'єднання "Нове Закарпаття", член Укр. партії "Єдність". Чл. фракції "Єдина Україна" (05.-06.2002), чл. ґрупи "Народовладдя" (06.-10.2002), чл. ґрупи "Демократичні ініціативи" (10.2002-09.03), позафр. (09.-10.2003), чл. фракції "Наша Україна" (10.-12.2003), чл. фракції "Реґіони України" (12.2003-05.04), позафр. (05.-12.2004), чл. фракції НАПУ (12.2004-03.05), чл. фракції НП (03.2005-04.06). Чл. Ком-ту з питань правової політики (06.2002-04.06).

1983 - пакувальник 2-го розряду меблевого цеху Ужгородського фанерно-меблевого комбінату ім. Борканюка. 1986-87 - інженер-конструктор з-ду "Ужгородприлад" ВО "Закарпатприлад". 1987-88 - ст. інженер проблемної науково-дослід. лабораторії синтезу і комплексних досліджень нових напівпровідникових речовин Ужгород. держ. ун-ту. 1988-90 - голова кооперативу "Спойлер", м.Ужгород. 1990-92 - директор МП "РІО". 1992-94 - президент, СП "РІО Лтд", м.Ужгород. 06.1994-07.98 - голова Ужгород. міськради нар. деп.; Ужгородський міський голова; з 07.1998 - почесний голова Ужгород. міськради. 1998-2002 - голова обласного громадського об'єднання "Нове Закарпаття". 04.-09.2002 - Ужгородський міський голова. 03.2006-11.10 - Ужгородський міський голова. Був головою Закарп. обл. орг. Всеукр. об'єднання "Громада"; чл. Центр. ради Української партії "Єдність" (з 12.2001). Деп. Закарп. облради (07.2000-04.02).

Канд. у Президенти України на виборах 2010 р. У 1-му турі 29795 голосів (0.12%), 16-е місце серед 18 прет.Був ; головою Закарп. обл. орг. НП.



Роздрукувати довідку