Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
12.12.2018

Дата оновлення БД 11.12.2018

Колобов Юрій Володимирович; Міністр фінансів України (24.02.2012-27.02.14).

Н. 08.04.1973 (м.Павлоград, Дніпроп. обл.); одружений; має дочку і сина.

Осв.: Придніпровська держ. академія будвництва і архітектури; Харків. держ. ун-т ім. В.Каразіна.

1995-2000 - нач. упр. міжбанківських валютних операцій, заст. дир., Харків. філія КБ «Приватбанк». 2000-01 - 1-й заст. дир., Київ. філія АБ «Кредит Дніпро». 2001-02 - заст. голови правління, КБ «Сосьєте Женераль Україна».  ЗАТ «ТАС- Інвестбанк». 2003-06.08 - дир. казначейства, Держ. ощадний банк України. 06.-12.2008 - голова правління «БТА Банк». Був  радником з банківських питань ТОВ «Фінансова компанія "Кібріт». 04.-11.2010 - заст. голови правління, 11.-12.2010 - 1-й заст. голови правління Держ. експортно-імпортного банку України («Укрексімбанк»). 12.2010-02.12 - 1-й заст. Голови НБУ.

Держ. службовець 3-го ранґу (01.2011).

Контакти:


Роздрукувати довідку