Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.03.2019

Дата оновлення БД 19.03.2019

Оніщук Микола Васильович, д.юрид.н.;  Ректор Національної школи суддів України (з 18.11.2013 р.); Президент Ін-ту правової політики; чл. Конституційної Асамблеї (з 05.2012); 1-й заст. голови Союзу юристів України; голова Київ. міської організації Союзу юристів України; віце-президент Світового конґресу укр. юристів; співзасновник та член ради Благодійного фонду сприяння політичним та правовим реформам.
Н. 26.10.1957 (с.Долинівка, Житомир. обл.); укр.; дружина Ганна Іванівна (1967) - приват. бізнес; дочки Устина (1990), Уляна (1993), Анна-Марія (2004).
Осв.: Київ. ун-т ім. Т.Шевченка, юрид. ф-т (1978-82); канд. дис. "Методи державного управління впровадженням науково-технічних досягнень: організаційно-правові питання".
Нар. деп. України 6 склик. 11.-12.2007 від блоку "Наша Україна - Народна самооборона", N 14 в списку. На час виборів: 1-й заст. голови Союзу юристів України, чл. НСНУ. Чл. фракції Блоку "Наша Україна - Народна самооборона" (11.-12.2007). Склав деп. повноваження 19.12.2007.
Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку "Наша Україна", N 13 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ПППУ. 1-й заст. голови Ком-ту з питань правосуддя (з 07.2006), чл. фракції Блоку "Наша Україна" (з 04.2006), заст. голови (з 08.2006). Склав деп. повноваження 08.06.2007.
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06 від блоку "За єдину Україну!", N 13 в списку. На час виборів: 1-й заступник голови Спілки юристів України, член ПППУ. Чл. фракції "Єдина Україна" (05.-06.2002), уповноваж. пред. фракції партій ППУ та "Трудова Україна" (06.2002-04.04), позафр. (04.-05.2004), співголова фракції НДП та ПППУ (05.-12.2004), позафр. (12.2004-01.05), співгол. ґрупи "Воля народу" (01.-03.2005), співкер. фракції ПППУ (03.2005-03.06), 1-й заст. голови Ком-ту з питань правової політики (06.2002-03.06).
З 1982 - стажист-дослідник, м.н.п., с.н.п., докторант, Ін-т держави і права АНУ; президент, юрид. фірма "ЮРІС" (м.Київ). 18.12.2007-11.03.10 - Міністр юстиції України. З 1997 - заст. голови, з 2001 - 1-й заст. голови, Спілка юристів України. 1997-98 - голова правової комісії УСПП. Радник Прем'єр-міністра України на громад. засадах (06.2001-11.02); чл. Ради НБУ (02.2005-04.10); член Вищої ради юстиції (12.2007-03.10); голова Нац. комісії із зміцнення демократії та утвердження верховенства права (з 08.2007).
Золота медаль НАНУ для молодих науковців (1991). Засл. юрист України (1992). Золотий нагрудний знак Сп. юристів України (1999). Орден "За заслуги" III (10.1999), II (10.2003), I ст. (06.2007).
Автор понад 60 наук. праць з питань прав. реґулювання ек. відносин.
Володіє нім., анґл. мовами.
Захопл.: бджільництво.
Контакти:


Роздрукувати довідку