Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
14.11.2018

Дата оновлення БД 12.11.2018

Петренко Павло Дмитрович; Міністр юстиції України (з 27.02.2014); чл. Конституційної комісії (з 03.2015).

Н. 17.07.1979 (м.Чернівці).

Осв.: Чернів. нац. юрид. ун-т ім. Ю.Федьковича (2001), "Правознавство"; Укр. академія зовнішньої торгівлі при Мін-ві економіки України (2004), "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності".

Нар. деп. України 8 склик. 11.-12.2014 від ПП "Народний фронт", N 11 в списку. На час виборів: Міністр юстиції України, чл. ПП "Народний фронт". Чл. фракції ПП "Народний фронт". Склав деп. повноваження 02.12.2014.

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-03.14 від ВО "Батьківщина", N 52 в списку. На час виборів: керівник юридичного департаменту ГО "Фронт змін", б/п. Чл. фракції ВО "Батьківщина" (з 12.2012), секретар Ком-ту з питань верховенства права та правосуддя (з 12.2012). Склав деп. повноваження 17.03.2014.

01.-12.2001 - юрисконсульт приватної юрид. фірми. 12.2001-05 - в департаменті правового забезпечення ВАТ "Ощадний банк України". 2006-10 - приватна адвокатська практика. Деп. Київ. облради (2010-12); чл. Вищої ради юстиції (05.2014-09.16; за посадою). Чл. ПП "Фронт змін" (з 2009); керівник юридичного департаменту ПП "Фронт змін"; заст. голови ВО "Батьківщина" (з 06.2013).

Контакти:


Роздрукувати довідку