Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
23.05.2024

Дата оновлення БД 21.05.2024

Колишні керівники фіскального відомства
2012.12.-2014.02 - Міністр Міністерства доходів і зборів УкраїниКлименко Олександр Вікторович
2014.02-2015.03 - Голова Державної фіскальної службиБілоус Ігор Олегович
2015.05-2018.01 - Голова Державної фіскальної службиНасіров Роман Михайлович
2020.11-2020.12 - т.в.о. Голови Державної фіскальної службиСосинович Дмитро Олександрович
2020.12-2021.08 - Голова Державної фіскальної службиМельник Вадим Іванович
2021.08-2023.04 - Директор Бюра економічної безпеки України 
Див.також:


Роздрукувати довідку