Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
12.12.2018

Дата оновлення БД 11.12.2018

Сироїд Оксана Іванівна; ВР України, заст. Голови (з 04.12.2014).Н. 02.05.1976 (с.Городище, Сокальський р-н, Львів. обл.); батько Іван Максимович (1945-2003) - шахтар; мати Катерина Василівна (1954) - вчителька.Осв.: Нац. ун-т "Києво-Могилянська академія" (1993-97), бакалавр політології; Центр правничих студій Київ. нац. ун-ту ім. Т.Шевченка (1998-2000), маґістр права; Отавський ун-т (2002-03), ступінь LL.M.Нар. деп. України 8 склик. з 11.2014 від ПП "Об'єднання "Самопоміч"", N 4 в списку. На час виборів: директор Всеукр. благодійного фонду "Українська правнича фундація", б/п. Чл. фракції ПП "Об'єднання "Самопоміч" (11.-12.2014).07.1994-02.96 - помічник голови Української республіканської партії. 03.-12.1996 - помічник-консультант народного депутата України. 01.1997-02.98 - провідний спеціаліст апарату Міжвідомчої аналітично-консультативної ради з питань розвитку продуктивних сил і виробничих відносин при КМ України. 06.1998-09.99 - експерт з питань соціальної реформи Проєкту Програми розвитку ООН "Підтримка економічних, соціальних та адміністративної реформи в Україні" при Секретаріаті Міжвідомчої ради з впровадження Програми економічних реформ в Україні. 11.1999-09.2000 - координатор компоненту Впровадження результатів функціонального обстеження в Міністерстві праці та соціальної політики в Україні проєкту Мін-ва міжнародного розвитку Великої Британії "Підтримка структурних реформ в Україні". 10.2000-07.01 - радник з юридичних питань Проєкту Програми розвитку ООН "Підтримка економічних, соціальних та адміністративної реформи в Україні". 08.2001-05.02 - керівник апарату та секретар Міжвідомчої аналітично-консультативної ради з питань розвитку продуктивних сил і виробничих відносин при КМ України. 11.2002-04.03 - міжнародний інтерн Юридичної фірми "Gowling Lafleur Henderson LLP", м.Оттава, Канада. З 09.2003 - приватний підприємець. 06.2004-08.12 - національний менеджер проєктів Координатора проєктів в Україні Організації з безпеки та співробітництва в Европі. З 09.2012 - директор Всеукраїнського благодійного фонду "Українська правнича фундація".
Контакти:


Роздрукувати довідку