Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
13.12.2019

Дата оновлення БД 12.12.2019

Керівнику банківської установи

Інформаційний лист

Про забезпечення дотримання вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів…» щодо національних публічних діячів

Вельмишановні панове!

Від 6 лютого 2015 року діє нова редакція Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Новою нормою цього Закону (Стаття 6) встановлено обов’язок банків під час здійснення ідентифікації, верифікації та у процесі обслуговування виявляти осіб, що належать до національних публічних діячів – фізичних осіб, які виконують або виконували протягом останніх трьох років визначені публічні функції в Україні (перелік посад визначений в абзацах 1-18 пункту 25 частини першої статті 1, Стаття 6 п. 2 частини 5) та близьких осіб (Стаття 6 пункту 5 пп. 2). 12 лютого 2015 року цей перелік суттєво розширений (Закон 1660).

Законом не передбачений порядок формування та доведення до суб‘єктів первинного фінансового моніторингу переліків національних публічних діячів, що змусить Банки самостійно шукати джерела інформації та встановлювати процедури виявлення фактів належності клієнтів до національних публічних діячів. Закон містить кілька десятків категорій посад.

Видавництво «К.І.С.» готове запропонувати вам актуальну інформацію про національних публічних осіб та близькіх осіб в узгоджених електронних форматах  (xml, csv, xlsx) та надавати таку послугу на регулярній основі. Вже зараз ви можете щодня отримувати актуальні файли, які містить майже двадцять тисяч прізвищ. Вартість річного обслуговування – 33120 грн. (з ПДВ).

На підтвердження досвіду повідомляю, що видавництво «К.І.С.» від 1996 року готує довідкові матеріали «Офіційна Україна сьогодні» (щорічні друковані випуски та інтернет-сервіс http://dovidka.com.ua), де розміщені, зокрема, і згадані особи. Нашу репутацію засвідчують, насамперед, постійні багаторічні передплатники, серед яких Верховна Рада України, Служба безпеки України, Адміністрація Президента України, Держфінмоніторинг та інші центральні та регіональні органи влади, іноземні посольства, засоби масової інформації, великі компанії та банки. Список наших клієнтів та рекомендації готові надати на вимогу.


Наш довідник рекомендований для використання Державною службою фінансового моніторингу України (Рекомендації щодо відкритих інформаційних джерел стосовно виявлення публічних діячів, стор. 54, розділ 3.1.2.). Переглянути "Рекомендації". Крім згаданих рекомендацій ми спираємося на "Науково-практичний коментар до Закону" (стор. 72-98). Переглянути "Коментар".


Готові надати додаткову інформацію телефоном або електронною поштою.

Контактний телефон: 044 462-5269 (Діана Чаргеішвілі), e-mail: diana@kis.kiev.ua.

З повагою,

Юрій Марченко
директор видавництва «К.І.С.»

Контакти:


Роздрукувати довідку