Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
26.04.2019

Дата оновлення БД 25.04.2019

Рябець Михайло Михайлович; ГО "Фонд сприяння демократичним виборам", співзасновник, голова ради (з 07.2004).
Н. 06.10.1959 (с.Пилипець, Міжгірський р-н, Закарп. обл.); укр.; дружина Олена Михайлівна (1960) - вчит. історії та суспільствознавства; дочка Наталія (1990) - школярка.
Осв.: Ужгород. держ. ун-т, іст. ф-т (1977-82), історик; Львів. держ. ун-т ім. І.Франка, юрид. ф-т (1984-89), юрист.
Нар. деп. України 2 склик. з 08.1994 (2-й тур) до 02.1998, Свалявський виб. окр. N 173, Закарп. обл., висун. виборцями. Чл. Ком-ту з питань правової політики та судово-правової реформи. Чл. ґрупи "Конституційний центр" (до цього - чл. ґрупи "Незалежні").
1975-77 - колгоспник, колгосп. ім. Леніна, с.Пилипець. 1977-82 - студ., 03.-07.1982 - заст. директора, 07.1982-10.86 - директор студмістечка, 10.1986-08.89 - голова профкому, 09.1989-06.92 - ст. юрисконсульт, 1978-94 - ст. викладач, Ужгород. держ. ун-т. 06.1992-09.94 - зав. юрид. відділу, Закарп. облдержадмін. 09.1994-09.96 - начальник, Упр. юстиції в Закарп. обл. 09.1996-02.98 - нар. деп. України. 13.11.1997-17.02.2004 - голова, Центр. виборча комісія України. 07.2004-02.05 - радник Прем'єр-міністра України. 11.2006-12.07 - радник Прем'єр-міністра України.
Почес. член Асоціації організаторів виборів країн Центр. і Схід. Европи. Адвокат (05.1997). Засл. юрист України (06.1997). Орден "За заслуги" III (10.1998), II (08.2000), I ст. (08.2003). Орден князя Ярослава Мудрого V ст. (10.2009). Почесна грамота КМ України (10.2003). Держ. службовець 1-го ранґу (10.2003).
Автор понад 20 наук. праць в галузі конституційного права. Співав. Законів України "Про Вищу раду юстиції" та "Про статус гірських населених пунктів в Україні", книги "Закон України "Про вибори народних депутатів України". Науково-практичний коментар" (2002, за ред.).
Контакти:


Роздрукувати довідку