Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
23.07.2019

Дата оновлення БД 22.07.2019

Сеник Мирослав Петрович; Львів. облрада, голова (28.04.2006-30.11.10), деп. від "Нашої України".
Н. 02.11.1957 (с.Кам'янки, Підволочиський р-н, Терноп. обл.); укр.; батько Петро Михайлович (1930-2002); мати Антоніна Михайлівна (1925) - пенс.; дружина Галина Михайлівна (1957) - бухгалтер КП "Підприємство автотранспортного обслуговування"; син Василь (1980); дочка Оксана (1985).
Осв.: Львів. політех. ін-т (1980), інж.-механік, "Автомобілі і автомобільне господарство".
09.1975-06.80 - студент, Львів. політех. ін-т. 09.1980-09.82 - служба в армії. 11.1982-03.90 - майстер, ст. майстер, заст. нач. цеху, нач. цеху, з-д "Зміна" Львів. ВО ім. В.І.Леніна, м.Червоноград. 03.1990-06.92 - голова, виконком Червоноградської міськради нар. деп. Львів. обл. 06.1992-08.94 - нач., Реґіональне відділення Фонду держ. майна України в Львів. обл. 08.1994-11.95 - кеp. секретаріату, Львів. облрада нар. деп. 11.1995-01.2000 - голова, Личаківська райадмін. м.Львова. 01.2000-10.01 - директор департаменту житлового господарства, Львів. міськрада. 10.2001-12.02 - директор, ТОВ "Ліфт-Еко". 01.2003-03.04 - директор, СП ТОВ "Ком-Еко-Львів". 04.2004-02.05 - проректор з навчально-виховної роботи, Нац. ун-т "Львівська політехніка". 02.-03.2005 - в.о. 1-го заст. голови, з 03.2005 - 1-й заст. голови, Львів. облдержадмін. Був чл. КУН, чл. НСНУ (з 04.2005).
Держ. службовець 3-го ранґу (04.2005). Орден "За заслуги" III ст. (11.2007).
Захопл.: футбол, баскетбол.
Контакти:


Роздрукувати довідку