Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
24.04.2019

Дата оновлення БД 23.04.2019

Сидоренко Микола Якович; радник Президента України (06.2006-11.08).
Н. 24.05.1947 (с-ще Ярова, Краснолиманський р-н, Донец. обл.); укр.
Осв.: Полтав. с.-г. ін-т (1971), вчений зоотехнік; ВПШ при ЦК КПУ (1983).
Нар. деп. України 4 склик. 03.-09.2005 від блоку В.Ющенка "Наша Україна", N 82 в списку. На час виборів: Міністерство економіки та з питань европейської інтеґрації України (голова Держкомпідприємництва у відставці), б/п. Чл. фракції УНП (з 03.2005), чл. Ком-ту з питань аграрної політики та земельних відносин. Склав деп. повноваження 08.09.2005.
Нар. деп. України 12(1) склик. з 03.1990 (2-й тур) до 10.1990, Новоазовський виб. окр. N 151, Донец. обл. Голова Комісії з питань АПК.
08.1965-06.66 - слюсар, з-д "Будмаш", м.Слов'янськ. 09.1966-01.71 - студ., Полтав. с.-г. ін-т. 02.-05.1971 - м.н.п., Донец. обл. с.-г. держ. дослідна станція, с.Піски. 05.1971-06.72 - служба в армії. 06.1972-11.73 - м.н.п., Донец. обл. с.-г. держ. дослідна станція, с.Піски. 11.1973-03.76 - 1-й секр., Ясинуватський РК ЛКСМУ. 03.1976-09.78 - голова правл., колгосп "Червоний хлібороб", колгосп "Октябрський" Ясинуватського р-ну Донец. обл. 09.1978-04.81 - 2-й секр., Ясинуватський МК КПУ. 04.1981-03.86 - голова виконкому, Ясинуватська райрада нар. деп. 03.1986-11.88 - заст., 1-й заст. голови, Донец. облагропром. 11.1988-04.90 - 1-й заст. голови, виконкм Донец. облради нар. деп. 04.-08.1990 - голова, Рада агропром. формувань Донец. обл. 08.1990-08.91 - Голова, Держ. агропром. ком-т УРСР. 08.1991-04.1995 - Голова, Держ. ком-т України сприяння малим підприємствам і підприємництву. Працював президентом ЗАТ "Українська енергетична компанія". 18.08.2005-18.04.07 - Голова, Держ. ком-т України з земельних ресурсів. 05.2007-02.08 - викон. директор, ТОВ "Амотерасу", м.Київ. Кол. президент Укр. нац. фонду підтримки підприємництва і розвитку конкуренції. 1973-86 - деп. Ясинуватської райради нар. деп. 1981-91 - деп. Донец. облради нар. деп. Президент Федерації волейболу України (1995-2004). Був чл. Центр. проводу УНП (з 02.2005), голова Донец. обл. орг. (з 07.2005). Акад. Академії підприємництва і менеджменту.
Медаль "За трудову відзнаку" (1976), орден Трудового Червоного Прапора (1983).
Держ. службовець 1-го ранґу (04.1994).
Захопл.: волейбол, полювання.


Роздрукувати довідку