Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.08.2019

Дата оновлення БД 20.08.2019


Нотаріусу, аудитору

Інформаційний лист

Про забезпечення дотримання вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів…» щодо національних публічних діячів

Вельмишановні панове!

Від 6 лютого 2015 року діє нова редакція Закону України 1702-18 «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Новою нормою цього Закону (Стаття 6) встановлено обов’язок суб’єктів фінансового моніторингу (зокрема і нотаріусів) під час здійснення ідентифікації, верифікації та у процесі обслуговування виявляти осіб, що належать до національних публічних діячів – фізичних осіб, які виконують або виконували протягом останніх трьох років визначені публічні функції в Україні (перелік посад визначений в підпункті 25 частини 1 статті 1). 

Видавництво «К.І.С.» готове запропонувати вам інтернет-послугу доступу до актуальної інформації про національних публічних осіб: pep.dovidka.com.ua.

Видавництво «К.І.С.» від 1996 року готує довідкові матеріали «Офіційна Україна сьогодні» (друковані видання: щорічні випуски та інтернет-сервіс), де розміщені, зокрема, і згадані особи. Репутацію редакції підтверджують, насамперед, постійні багаторічні передплатники, серед яких Верховна Рада України, Служба безпеки України, Адміністрація Президента України, Держфінмоніторинг та інші центральні та регіональні органи влади, іноземні посольства, засоби масової інформації, великі компанії та банки. Список наших клієнтів та рекомендації готові надати на вимогу.


Від червня 2015 року наш довідник рекомендований для використання Державною службою фінансового моніторингу України (Рекомендації щодо відкритих інформаційних джерел стосовно виявлення публічних діячів). Переглянути.


Готові надати додаткову інформацію телефоном або електронною поштою.

Контактний телефон: 044 462-5269 (Діана Чаргеішвілі), e-mail: diana@kis.kiev.ua.

З повагою,

Директор видавництва «К.І.С.»                                                     Юрій Марченко

Контакти:


Роздрукувати довідку