Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.04.2019

Дата оновлення БД 20.04.2019

Тарасюк Борис Іванович; ВР України, чл. фракції ПП ВО "Батьківщина" (з 11.2014), заст. голови Ком-ту, голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення і контролю за діяльністю дипломатичної служби Ком-ту у закордонних справах (з 12.2014); директор Ін-ту Евро-Атлантичного співробітництва (з 06.2001); заст. голови ВО "Батьківщина" (з 06.2013).

Н. 01.01.1949 (м.Дзержинськ, Житомир. обл.); укр.; батько Іван Михайлович (1916-1983); мати Любов Вікторівна (1921) - пенс.; дружина Ніна Євгенівна (1948); дочки Оксана (1972) і Богдана (1980); син Олег (1984).

Осв.: Київ. політехнікум зв'язку (1964-68); Київ. ун-т ім. Т.Шевченка, ф-т міжнар. відносин і міжнар. права (1970-75), юрист-міжнародник.

Нар. деп. України 8 склик. з 11.2014 від ПП ВО "Батьківщина", N 12 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ПП ВО "Батьківщина".

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14 від ВО "Батьківщина", N 9 в списку. На час виборів: нар. деп. Україна, б/п. Заст. голови фракції ВО "Батьківщина" (з 12.2012), чл. Ком-ту з питань европейської інтеґрації (з 12.2012).

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від блоку "Наша Україна - Народна самооборона", N 11 в списку. На час виборів: голова НРУ. Заст. голови фракції Блоку "Наша Україна - Народна самооборона" (з 11.2007), голова Ком-ту з питань европейської інтеґрації (з 12.2007).

Нар. деп. України 5 склик. 04.-09.2006 від Блоку "Наша Україна", N 3 в списку. На час виборів: Міністр закордонних справ України, чл. НРУ. Голова Ком-ту з питань европейської інтеґрації (07.-09.2006), чл. фракції Блоку "Наша Україна" (04.-09.2006). Склав деп. повноваження 12.09.2006.

Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-03.05 від блоку В.Ющенка "Наша Україна", N 9 в списку. На час виборів: директор Ін-ту соціальних наук та міжнар. відносин Міжреґіон. академії упр. персоналом, член ПРП. Чл. фракції "Наша Україна" (з 05.2002), голова Ком-ту з питань европейської інтеґрації (з 06.2002); голова укр. частини Ком-ту парламент. співробітництва Україна-ЕС (з 09.2002). Склав деп. повноваження 17.03.2005.

08.1975-06.76 - аташе консульського відділу, 06.1976-08.77 - аташе, 08.1977-01.78 - 3-й секр., 01.14978-01.80 - 2-й секр., 01.-1980-07.81 - 1-й секр. відділу міжнар. організацій, МЗС УРСР. 07.1981-01.84 - 2-й секр., 01.1984--08.86 - 1-й секр., Пост. Представництво УРСР при ООН, м.Нью-Йорк. 08.1986-05.87 - 1-й секр. (за резервом), МЗС УРСР. 05.1987-08.90 - інстр. відділу зарубіжних зв'язків, ЦК КПУ. 08.-09.1990 - радник, 09.1990-07.91 - заст. нач. відділу гол. радника, 07.1991-03.92 - кер. секретаріату Міністра закордонних справ України - нач. відділу політ. аналізу і координування, МЗС України. 03.1992-12.94 - заст. Міністра, 12.1994-09.95 - 1-й заст. Міністра, МЗС України. 09.1995-04.98 - Надзв. і Повн. Посол України в Королівстві Бельгія, в Королівстві Нідерланди і Великому Герцоґстві Люксембурґ (за сумісництвом, 11.1995-04.98); Глава Місії України при НАТО (10.1997-04.98). 17.04.1998-29.09.2000 - Міністр закордонних справ України. 02.2001-04.02 - директор, Ін-т соціальних наук та міжнар. відносин Міжреґіон. академії управління персоналом. 04.02.2005-30.01.07 - Міністр закордонних справ України.

Голова Нац. ком-ту України з питань роззброєння (06.1992-04.95), голова Держ. міжвідомчої комісії з питань вступу України до Ради Европи (1993-95). Чл. Ради нац. безпеки і оборони України (1998-2000 та 02.2005-03.07). З 1993 - чл. Укр.-америк. консультативного ком-ту, чл. Ради директорів Ін-ту досліджень Схід-Захід (м.Нью-Йорк, 1993-2001). Чл. НРУ (03.2003-12), голова НРУ (05.2003-12.12).

Дипломат. ранґ - Надзв. і Повн. Посол (1992). Почес. док. Львів. ун-ту (2002) і Рівн. міжнар. економічно-гуманітарного ун-ту (2000).

Чл. Ком-ту нац. порятунку (11.2004-01.05).

Ордени "За заслуги" III (08.1996), II (01.1999), I ст. (12.2005).

Володіє англ., франц. мовами.

Захопл.: іст. література, спорт.

Контакти:


Роздрукувати довідку