Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.04.2019

Дата оновлення БД 19.04.2019

Хотлубей Юрій Юрійович; кол. нар. деп. України; Маріупольський міський голова (04.1998-11.2015).
Н. 12.01.1944 (смт Желанне, Ясинуватський р-н, Донец. обл.); укр.; батько Юрій Онисимович - загинув у 1943; мати Матрона Минівна (1920-2000); дружина Лариса Сергіївна (1946) - пенс.; сини Ігор (1967) і Дмитро (1975).
Осв.: Донец. політех. ін-т, металургійний ф-т (1966), "Обладнання заводів чорної і кольорової металургії"; Академія суспільних наук при ЦК КПРС (1986), "Економіка".
Нар. деп. України 12(1) склик. з 03.1990 (2-й тур) до 04.1994, Маріуп.-Жовтневий виб. окр. N 135, Донец. обл. Чл. Комісії з питань екології та рац. використання. Ґрупа "Рада".
09.1960-02.66 - студент, Донец. політех. ін-т. 03.1966-10.69 - майстер, ст. майстер, механік глиноземного цеху, Павлодарський алюмінієвий з-д, Казахстан. 10.1969-10.71 - служба в армії. 11.1971-11.74 - майстер, ст. майстер, 11.1974-12.75 - секретар парторганізації сортопрокатного цеху, Донец. ордена Леніна метал. з-д ім. Леніна. 12.1975-09.83 - інстр., заст. зав., зав. промислово-транспортного відділу, Донец. МК КПУ. 09.1983-09.84 - 1-й секретар, Ленінський РК КПУ м.Донецька. 09.1984-08.86 - слухач, Академія суспільних наук при ЦК КПРС, м.Москва. 08.1986-06.89 - інспектор, зав. сектору роботи з кадрами відділу організаційно-партійної та кадрової роботи, ЦК КПУ. 06.1989-06.90 - 1-й секретар, Маріупольський МК КПУ. З 06.1990-07.94 - голова, Маріупольська міськрада нар. деп. 08.1994-07.96 - зав. відділу з питань ринку товарів і послуг, 07.1996-01.97 - заст. нач. упр. з питань важкої і легкої пром. і торгівлі - зав. сектору легкої пром. і торгівлі, КМ України. 01.1997-04.98 - кер. Упр. організаційної роботи та кадрової політики, Адмін. Президента України.
Голова Маріупольської міської орг. Партії реґіонів (08.2001-04.05), чл. Партії реґіонів.
Ордени "За заслуги" III (01.1999), II (12.2003), I ст. (01.2009). Орден Данила Галицького (08.2006).
Захопл.: спорт (капітан збірної команди ветеранів з футболу м.Маріуполя та виконкому міськради з міні-футболу).


Роздрукувати довідку