Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
14.11.2018

Дата оновлення БД 12.11.2018

Цеков Сергій Павлович; кол. нар. деп. України.
Н. 28.09.1953 (м.Симферополь) в сім'ї службовця; рос.; одружений; має сина.
Осв.: Крим. мед. ін-т (1977), лікар.
Нар. деп. України 12(1) склик. з 03.1990 (2-й тур) до 04.1994, Сакський виб. окр. N 248, Респ. Крим, чл. Комісії у справах жінок, охорони сім'ї, материнства і дитинства.
З 1970 - електрослюсар, Центр. рем. майстерні, м.Симферополь. З 1971 - студ., Крим. держ. мед. ін-т. З 1977 - лікар-інтерн, лікар-хірург, хірург. відд. Джанкойської центр. р-ної лікарні. 02.1979-05.94 - лікар-хірург, зав. хірургічного відд., Сакська центр. р-на лікарня. 03.1994-98 - депутат, 05.1994-07.95 - голова, ВР АР Крим. 07.1996-04.98 - деп. ВР АР Крим. 01.2001-05.06 - виконавчий директор, голова Російської общини Криму.  Деп. ВР АР Крим (04.2002-04.06). 02.1994-97 - голова Респ. партії Криму. 05.2006-10.09 - 1-й заст. голови, 03.-11.2010 - 1-й заст. голови, ВР АР Крим. 10.2009-03.10 - голова Російської общини Криму.
Був чл. Президії ГКУ (з 04.1995; з 04.1998 - Слов'янська партія), координатором в Криму і Севастополі; чл. Партії "Русско-украинский союз"; заст. голови Партії "Русский блок" по південному реґіону; чл. Партії реґіонів, чл. ПП "Русское единство"; деп. ВР АР Крим (з 11.2010), голова Пост. комісії з питань культури та у справах молоді і спорту голови (з 11.2010); Російська община Криму, голова (з 05.2002).
Держ. службовець 3-го ранґу (08.2006). Орден Дружби (РФ, 2009).
Контакти:


Роздрукувати довідку