Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
18.11.2018

Дата оновлення БД 17.11.2018

Черновецький Леонід Михайлович, к.юрид.н. (1984); Київський міський голова (14.04.2006-12.07.12); голова Християнсько-ліберальної партії України (з 2005).
Н. 25.11.1951 (м.Харків); рос.; мати Параскева Гаврилівна (1914-2007) - юрист; дружина Айвазова Аліна Степанівна (1955) - юрист; син Степан (1978) і дочка Христина (1979) - юристи.
Осв.: Харків юрид. ін-т, юрид. ф-т (1972-77); "Правознавство".
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06, виб. окр. N 212, м. Київ. Член фракції "Наша Україна" (з 02.2004), голова підкомітету з питань контролю за виконанням держ. бюджету та використанням бюджетних коштів Ком-ту з питань бюджету (з 06.2002).
Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-04.2002, виб. окр. N 219, м.Київ. Чл. фракції НДП (05.1998-03.2001), чл. ґрупи "Реґіони України" (03.-11.2001), чл. Ком-ту з питань фінансів і банк. діяльності (з 07.1998).
Нар. деп. України 2 склик. з 04.1996 (1-й тур) до 04.1998, Дарницький виб. окр. N 5, м.Київ, висун. виборцями. Чл. Ком-ту з питань бюджету. Чл. МДҐ. На час виборів: концерн "Правекс", президент.
1970-72 - служба в армії. 1972-77 - студ., Харків. юрид. ін-т. 1977-81 - ст. слідчий, прокуратура Київ. обл. 1981-84 - аспір., Харків. юрид. ін-т. 1984-85 - викладач, 1985-90 - заст. проректора з наук. роботи, доц. катедри криміналістики, докторант, Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. 1990-92 - ґен. директор, комерц. консультативний і науково-дослід. центр "Правекс". 1992-96 - президент, концерн "Правекс". Голова ради "Правекс-банку". 20.04.2006-16.11.10 - голова, Київ. міськдержадмін. Позашт. радник Президента України (04.1997-01.2000). Чл. Вищої ек. ради Президента України (07.1997-11.2001). Співголова (10.1998-06.99), голова партії "За красиву Україну" (06.1999-11.2000), член президії Партії реґіонального відродження "Трудова солідарність України" (з 11.2000). Президент асоціації "Київський банківський союз" (з 2001; з 2005 - Укр. кредитно-банківський союз). Радник Президента України (поза штатом) (04.2005-10.06). Був призн. чл. Вищої ради юстиції (з 24.02.2010; від Президента України).
Канд. у Президенти України на виборах 2004 р. У 1-му турі 129066 голосів (0.46%), 9-е місце серед 24 прет.
Засл. юрист України (10.1997). Орден "За заслуги" III ст. (08.2005). Орден князя Ярослава Мудрого V ст. (08.2008).
Захопл.: книги, художня фотографія, риболовля, легка атлетика.
Контакти:


Роздрукувати довідку