Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
11.12.2018

Дата оновлення БД 10.12.2018

Шпек Роман Васильович; чл. Ради НБУ (04.2010-09.15); чл. Ком-ту з економічних реформ від наукових установ та організацій (з 02.2010); старший радник Альфа-Банку (Україна) (з 10.2010).
Н. 10.11.1954 (с.Брошнів, Рожнятинський р-н, Івано-Фр. обл.); укр.; батько Василь Олексійович (1920-2000); мати Катерина Юріївна (1921-2000); дружина Марія Романівна - економіст; дочка Наталія (1982); син Юрій (1983).
Осв.: Львів. лісотех. ін-т (1976), інж.-технолог; Міжнар. ін-т менеджменту (МІМ-Київ) (1991), маґістр ділової адмін. в системі зовнішньоек. діяльності.
Нар. деп. України 2 склик. з 04.1994 (2-й тур) до 04.1998, Косівський виб. окр. N 200, Івано-Фр. обл., висун. тр. кол. Голова підкомітету з питань власності Комітету з питань ек. політики та упр. нар. госп. Чл. ґрупи "Конституційний центр". На час виборів: Міністр економіки України. З 1976 - інж.-технолог, нач. цеху, з 1978 - гол. інж., лісокомбінат "Осмолода". З 1981 - директор, Верховинський лісокомбінат. З 1985 - директор, Ворохтянський лісокомбінат об'єднання "Прикарпатліс". З 1989 - заст. Міністра лісової пром. України. З 09.1991 - заст. Голови, Держ. ком-т з деревооброб. пром. України. З 20.03.1992 - Міністр у справах роздержавлення власності та демонополізації виробництва. З 11.1992 - 1-й заст. Міністра економіки, 30.08.1993-03.07.1995 - Міністр економіки України. 03.07.1995-02.07.96 - Віце-прем'єр-міністр України з питань економіки. 02.07.1996-05.05.2000 - Голова, Нац. аґентство України з реконструкції та розвитку (з 1998 - Національне аґентство України з питань розвитку та европейської інтеґрації). 05.05.2000-11.12.07 - Пред. України при Европейських Співтовариствах (Европейському Союзі). 02.2008-10.10 - Віце-президент Альфа-Банку (Україна), Заступник Голови Правління, Директор по роботі з органами державної влади. Радник Президента України (поза штатом) (04.2010-02.14). 
Стажувався в Делаверському ун-ті, в компанії "Чемпіон інтернейшнл" (США). Член АЕНУ (з 1993). Дипломат ранґ - Надзв. і Повн. Посол (12.2002). Орден "За заслуги" III ст. (11.2003). Володіє анґл. мовою.
Контакти:


Роздрукувати довідку