Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
24.11.2019

Дата оновлення БД 22.11.2019

Яцуба Володимир Григорович, к.н. з держ. управління; Севастоп. міськдержадмін., голова (07.06.2011-07.03.14).
Н. 01.07.1947 (м.Дніпропетровськ) в сім'ї металургів; укр.; дружина Оксана Ігорівна (1968); сини Андрій (1969), Тарас (1977), Володимир (2000); дочка Ганна (1989).
Осв.: Дніпроп. метал. ін-т, інж.-металург; канд. дис. "Кадрове забезпечення державного управління (організаційно-правовий аспект)" (Укр. академія держ. упр. при Президентові України, 1999).
Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-03.10 від Партії реґіонів, N 103 в списку. На час виборів: ; Міністр реґіонального розвитку та будівництва України, чл. ПР. Чл. фракції Партії реґіонів (з 11.2007), чл. Ком-ту будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та реґіональної політики (з 12.2007), голова підкомітету з питань будівництва та архітектури (з 01.2008). Склав деп. повноваження 11.03.2010.
Нар. деп. України 12(1) склик. з 03.1990 (2-й тур) до 04.1994, Амур-Нижньодніпровський виб. окр. N 75, Дніпроп. обл., чл. Комісії з питань діяльності рад нар. деп., розвитку місцевого самоврядування (з 06.1990). Ґрупа "За соц. справедливість". На час виборів: Дніпроп. МК КПУ, 1-й секр.
Служив в армії. З 1972 - майстер, ст. майстер, 1-й заст. нач. цеху, з 1979 - заст. секр., з 1980 - секр. парткому, з-д ім. Комінтерну. З 1984 - 1-й секр., Амур-Нижньодніпровський РК КПУ м.Дніпропетровська. З 1987 - інспектор ЦК КПУ, інстр. ЦК КПРС. З 12.1988 - 1-й секр., Дніпроп. МК КПУ. 1990-91 - голова, Дніпроп. міськрада нар. деп. З 1991 - заст. директора з реконструкції, нач. лаб., з-д ім. Комінтерну. 07.-09.1994 - в.о. кер., 09.1994-03.95 - кер. Упр. з питань територій, 03.1995-12.98 - 1-й заст. Глави, Адмін. Президента України. 12.1998-01.2000 - 1-й заст. Міністра КМ України. 01.2000-06.01 - 1-й заст. Урядового секретаря КМ України. 30.05.2001-03.06.03 - Держ. секретар КМ України. 03.06.-09.07.2003 - Міністр КМ України. 29.07.2003-30.12.2004 - голова, Дніпроп. облдержадмін. 07.-10.2006 - віце-президент, Нац. академія держ. управління при Президентові України. 10.2006-03.07 - радник Прем'єр-міністра України. 21.03.-18.12.2007 - Міністр реґіонального розвитку та будівництва України. 11.03.-09.12.2010 - Міністр реґіонального розвитку та будівництва України. 12.01.-07.06.2011 - Пост. Пред. Президента України в АР Крим. Деп. Дніпроп. облради (10.2003-04.06). Чл. Партії реґіонів; заст. голови Партії реґіонів (з 04.2008), голова Севастоп. міської орг. Партії реґіонів. Деп. Дніпроп. облради (2010-15).
Почесна грамота КМ України (07.2000, 07.2002, 08.2003). Ордени "За заслуги" III ст. (07.1997), II (12.2000), I ст. (07.2002). Орден князя Ярослава Мудрого IV ст. (08.2011).
Контакти:


Роздрукувати довідку