Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.10.2020

Дата оновлення БД 20.10.2020

Шмигаль Денис Анатолійович, к.ек.н. (2003); Прем'єр-міністр України (з 04.03.2020).
Н. 15.10.1975 (м.Львів).
Осв.: Держ. ун-т "Львівська політехніка" (1997), інж.-економіст.
04.1994-11.95 - менеджер ПП «О’кей», м.Львів. 11.1995-08.97 - бухгалтер відділу неторгових операцій валютного управління АК «Електронбанк», м.Львів. 10.1997-03.98 - бухгалтер ВАТ «Львівський автобусний завод», м.Львів. 03.1998-09.99 - провідний бухгалтер ЗАТ «З-Торговий дім», м.Львів. 09.1999-10.2003 - головний бухгалтер‚ директор з фінансів ТОВ «ЛА ДІС», м.Львів. 11.2003-08.05 - начальник фінансового відділу‚ начальник відділу управління фінансами та економічного аналізу‚ директор з економіко-стратегічного розвитку ЗАТ «Львівський автобусний завод», м.Львів. 09.2005-06.06 - заступник ґенерального директора ТзОВ «ЛА ДІС», м.Львів. 06.2006-08.08 - директор з економіки ТОВ «Інвестиційна компанія «Комфорт-Інвест», м.Львів. 09.2008-09.09 - ґенеральний директор ТОВ «РОСАНІНВЕСТ», м.Львів. 09.-10.2009 - помічник голови Львівської обласної державної адміністрації відділу забезпечення діяльності керівництва апарату облдержадміністрації. 10.2009 - т.в.о. начальника головного управління економіки Львівської обласної державної адміністрації. 10.2009-04.11 - начальник головного управління економіки Львівської обласної державної адміністрації (з 11.2010 - головне правління економіки та інвестицій). 08.-12.2011 - голова правління Громадської організації «Інститут регіонального розвитку», м.Львів. 01.-12.2012 - начальник головного управління економіки та промислової політики Львівської обласної державної адміністрації. 01.-12.2013 - директор департаменту економічного розвитку‚ інвестицій‚ торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації. 01.-02.2014 - тимчасово не працював, перебував на обліку у центрі зайнятості. 04.2014 - помічник - консультант народного депутата України, м.Київ. 05.-12.2014 - заступник начальника головного управління Міндоходів Львівської обл. 01.2015-01.17 - радник президента‚ віце-президент‚ генеральний директора‚ член Наглядової ради ТОВ ТВК «Львівхолод». 01.2017-01.18 - затупник ґенерального директора з соціальних питань ПАТ «ДТЕК Західенерго», м.Бурштин Івано-Франківської обл. 01.2018-07.19 - директор ДТЕК Бурштинська ТЕС‚ в. о заступник ґенерального директора з соціальних питань ПАТ «ДТЕК Західенерго» в порядку заміщення посад, м.Бурштин. 01.08.2019-04.02.20 - голова Івано-Фр. облдержадмін. 04.02.-04.03.2020 - Віцепрем'єр-міністр України - Міністр розвитку громад і територій України.
Володіє англ., польс. мовами.
Контакти:


Роздрукувати довідку