Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
13.12.2019

Дата оновлення БД 12.12.2019

Богуцький Юрій Петрович, проф., к.філос.н., засл. діяч мист. України (1997), акад. АМУ (10.2002); радник Президента України (з 09.2014).

Н. 24.09.1952 (с.Миколаївка, Великолепетиський р-н, Херсон. обл.); укр.; батько Петро Матвійович (1923-1979); мати Олена Юхимівна (1924-1995); дружина Ірина Андріївна (1949) - учит.; дочки Тетяна (1977) і Ольга (1987).

Осв.: Київ. держ. ін-т культури (1971-75), реж. театрального колективу, "Культосвітня робота"; канд. дис. "Культурогенез як філософсько-історичний феномен" (Держ. академія кер. кадрів культури і мистецтв).

1969-71 - учень, Херсон. уч-ще культури. 09.1971-07.75 - студ., Київ. держ. ін-т культури. 08.1975-03.77 - зав. відділу, режисер-керівник, Палац культури текстильників, м.Херсон. 03.1977-08.79 - лектор, заст. зав. відділу пропаґанди та культурно-масової роботи, Херсон. ОК ЛКСМУ. 08.1979-10.84 - комсорг, інструктор, заст. зав. відділу пропаґанди та культурно-масової роботи, ЦК ЛКСМУ. 10.1984-10.88 - інстр. відділу культури, Київ. МК КПУ. 10.1988-08.91 - секр., 2-й секр., Ленінський РК КПУ м.Києва. 08.1991-02.92 - заст. Міністра, Мін-во культури України. 02.1992-09.94 - пом. Президента України з питань дух. відродження. 09.1994-01.95 - в.о. проф. катедри теорії та практики культури, Ін-т підвищення кваліфікації працівників культури, м.Київ. 02.-07.1995 - заст. голови ради, Фонд сприяння розвитку мистецтв України, м.Київ. 07.-09.1995 - в.о. проф., Ін-т підвищення кваліфікації працівників культури, м.Київ. 09.1995-08.97 - радник, 08.1997-01.99 - помічник Прем'єр-міністра України. 01.-08.1999 - кер. Упр. з гуманітарних питань, Адмін. Президента України. 04.08.-07.12.1999 - Міністр культури і мистецтв України. 12.1999-01.2000 - заст. Глави - кер. Гол. упр. аналізу та прогнозування внутрішньополітичних питань, з 01.2000 - заст. Глави - кер. Гол. упр. з питань внутрішньої політики, Адмін. Президента України. 30.05.2001-03.02.05 - Міністр культури і мистецтв України. 02.2005-11.06 - заст. керівника, Апарат ВР України. 01.11.2006-18.12.07 - Міністр культури і туризму України. 12.2007-03.10 - заст. Глави, Секретаріат Президента України. 04.-07.2010 - радник Президента України. 05.07.-24.12.2010 - Голова, Держ. ком-т України у справах національностей та релігій. 12.2010-02.13 - 1-й заст. Міністра, Мін-во культури України. 02.2013-09.14 - радник Президента України - керівник Головного управління з питань гуманітарного розвитку, Адмін. Президента України.

Держ. службовець 1-го ранґу (01.2000).

Медаль "В пам'ять 1500-річчя м.Києва" (1982). Орден "За заслуги" III (08.2002), II (08.2004), I ст. (12.2009). Почесна грамота КМ України (09.2002). Почесна грамота ВР України (09.2002). Орден Дружби (03.2003, Росія). Ордени Григорія Великого (2001, 2004, Ватикан). Хрест Командорський ордена "За заслуги" (2005, Польща).

Співав. книг: "Енциклопедія етнокультурознавства" (в 6 т., 2000-2006), "Формування основ культурології в добу цивілізаційної глобалізації" (2005).

Контакти:


Роздрукувати довідку